اخبار اقتصادی
 • استقرار ۲ دیزل ژنراتور در مناطق سیل‌زده کرمان/ تا فردا برق پایدار ۳۰۰ مشترک روستایی تامین می‌شود

  مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو به ایلنا خبر داد:

  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در حال حاضر دو دستگاه دیزل تامین برق اضطراری در منطقه مستقر شده که تا پایان امشب برق مورد نیاز 300 مشترک تامین شود.

  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در حال حاضر دو دستگاه دیزل تامین برق اضطراری در منطقه مستقر شده که تا پایان امشب برق مورد نیاز 300 مشترک تامین شود.

  میثم جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره آخرین وضعیت تامین آب و برق در مناطق سیل‌زده کرمان اظهار داشت: به لحاظ تامین آب مشکلی نداریم اما با توجه به تخریب بالا فعالیت نیروهای عملیاتی جهت تامین برق پایدار به سختی انجام می‌شود.

  وی افزود: در حال حاضر دو دستگاه دیزل تامین برق اضطراری در منطقه مستقر شده که تا پایان امشب برق مورد نیاز 300 مشترک تامین شود.

  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو تاکید کرد: تا فردا تامین برق پایدار این روستائیان از شبکه برقرار خواهد شد.

  وی برآورد میزان خسارت وارده را به روزهای آینده و پایدار شدن اوضاع موکول کرد.

  به گزارش ایلنا، در اثر طوفان و سیل، دو روز گذشته قطعی برق در روستاهای حرمک و نسک از توابع شهر گلباف در شهرستان کرمان اتفاق افتاد که بارندگی‌های شدید نقطه‌ای، جاری شدن سیلاب و ریزش کوه نیز شرایط دشواری را در منطقه رقم زد.

  ساعات اولیه بامداد روز گذشته، شکستگی حداقل 20 تیر فشار متوسط و پارگی سیم گزارش شد و برق حدود 300 مشترک منطقه قطع شد.

  به گفته میثم جعفرزاده؛ متاسفانه تمامی ارتباطات تلفنی در منطقه قطع شده و با مسدود شدن جاده روستایی اطلاعات کاملی از روستاهای درگیر سیلاب در دست نیست‌.

  دوشنبه شب ۶ نفر از اعضای تیم عملیاتی برق که در حین انجام عملیات برای رفع قطعی برق در این منطقه بودند، در اثر وقوع سیل ناگهانی جان خود را از دست دادند.

   

   

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی