فناوری
 • اتحادیه کسب و کارهای مجازی: رانندگان تاکسی‌های اینترنتی باید در اولویت دریافت واکسن کرونا باشند

  اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی با ارسال نامه‌ای به رییس جمهور، خواستار قرار گرفتن رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در فهرست مشاغل حساس و با اولویت برای دریافت واکسن کرونا شد.

  همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و آغاز موج چهارم گسترش این ویروس، واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا نیز روند رو به رشدی پیدا کرده و مشاغل حساس در سراسر ایران در حال دریافت واکسن کرونا هستند.

  W3Schools

  در این مرحله طبق سند واکسیناسیون کرونا در کشور، مشاغل حساسی که با مردم در ارتباط هستند و خطر دریافت ویروس کرونا برای آن‌ها زیاد است، همچنین به علت ضرورت خدمت رسانی نمی‌توانند خدمت خود را رها کنند، واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.

  رییس اتحادیه کسب و کارهای مجازی، در نامه‌ای به حسن روحانی با تاکید بر حساسیت شغل رانندگان و موتورسواران تاکسی اینترنتی، از وی خواستار شد تا برای جلوگیری از به خطر افتادن جان این گروه حساس، نام آن‌ها در فهرست مشاغل دارای اولویت در سند ملی واکسیناسیون قرار بگیرد.

  اتحادیه کسب و کارهای مجازی در این نامه تاکید کرده که رانندگان تاکسی اینترنتی و موتورسواران شاغل در این حوزه، همواره با مردم در ارتباط بوده و حفظ سلامت آن‌ها موجب حفظ سلامت عموم مردم در جامعه خواهد شد.

  در همین راستا محمد خلج، مدیر عامل شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ در توییتر خود نوشت: بیش از یک سال است که رانندگان و موتورسواران سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل در خط مقدم کرونا به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند. اما با وجود قرار گرفتن بخش حمل‌ونقل عمومی در اولویت‌ تزریق واکسن هنوز صحبتی از نوبت واکسیناسیون رانندگان و موتورسواران شریف تاکسی‌های اینترنتی نشده است.

  وی تاکید کرد: با توجه به حساسیت فعالیت این عزیزان امیدواریم که همکاران ما نیز در گروه مشاغل آسیب‌پذیر قرار بگیرند. بدون شک واکسیناسیون این قشر کوشا و خدمت‌رسان به مردم علاوه بر حفظ سلامت خودشان کمک شایانی به قطع زنجیره کرونا تا واکسیناسیون سراسری خواهد کرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی