فناوری
 • ایسوس ذن‌فون 8 با گواهی حفاظتی IP68 روانه بازار خواهد شد

  ایسوس ذن‌فون 8 در روز 12 مه (22 اردیبهشت ماه) رسما معرفی خواهد شد. این هندست از اندازه‌ای جمع‌وجور و عملکردی قدرتمند برخوردار خواهد بود. اطلاعات منتشر شده تا به این لحظه نشان می‌دهند که ایسوس ذن‌فون 8 از نمایشگری با نرخ نوسازی بالا و یک حفره کروی‌شکل جهت استقرار دوربین سلفی بهره خواهد برد. همچنین کارشناسان با قطعیت بر این باورند که توان پردازشی این هندست توسط تراشه اسنپ‌دراگون 888 تامین خواهد شد.

  امروز کمپانی با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که گوشی‌های جدید دارای گواهی حفاظتی IP68 خواهند بود. این مشخصه بدان معناست که ایسوس ذن‌فون 8 در برابر نفوذ مایعات و گردوغبار مقاوم خواهد بود.

  W3Schools

  کمپانی ایسوس از سال 2005 در کسب‌وکار گوشی‌های تلفن‌همراه فعالیت می‌کند و اسمارت‌فون‌های این شرکت نیز از سال 2012 روانه بازار شدند. با این‌حال هیچ‌کدام از دستگاه‌های این برند دارای گواهینامه رسمی برای مقاومت در برابر نفوذ مایعات و گردوغبار نیستند. البته دریافت گواهی حفاظتی IP68 پرسش‌هایی را در ذهن مطرح می‌کند. چنان‌چه گوشی جدید ذن‌فون 8 واقعا دارای یک نمایشگر حفره‌دار بوده و در برابر نفوذ مایعات مقاوم باشد؛ در این‌صورت چنین پدیده‌ای آیا بدان معناست که ایسوس از به‌کارگیری مکانیسم کشویی فاصله گرفته است؟ این الگوی طراحی در پرچم‌داران 2 نسل قبلی کمپانی رویت شده است.

  تیزر گواهی IP68

  همچنین در صورت استفاده از دوربین با مکانیسم کشویی، ایسوس چگونه موفق به تولید اسمارت‌فونی با قابلیت ضدآب شده است؟ آیا گواهی IP68 صرفا در دستگاه کوچکتر قابل دسترس خواهد بود؟ برای روشن شدن پاسخ این پرسش‌ها و آگاهی از جزئیات بیش‌تر ناچارا بایستی 8 روز دیگر و تا موعد معرفی رسمی این هندست منتظر بمانیم.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی