جهان
 • توقیف کیف‌های مدرسه‌ در الحدیده یمن، منقش به نقشه‌هایی از اسرائیل به جای فلسطین

  انصارالله یمن اعلام کرد، سازمان یونیسف اقدام به "توزیع کیف‌های مدرسه میان دانش آموزان استان حدیده با نقشه‌های چاپی کرده که اسرائیل را به جای فلسطین به رسمیت می‌شناسند".
  توقیف کیف‌های مدرسه‌ در الحدیده یمن، منقش به نقشه‌هایی از اسرائیل به جای فلسطین

  به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، تقریباً ۷۸۶ کیف مدرسه متعلق به سازمان یونیسف کشف و ضبط شده که دارای نقشه‌هایی است که اسرائیل را به رسمیت می‌شناسند و این سازمان قصد داشته آنها را میان دانش آموزان دختر و پسر در استان حدیده توزیع کند. اما این محموله توقیف و از توزیع آن جلوگیری شد.

  این شبکه گفت: محموله حاوی کیف‌های مدرسه که توسط یونیسف تهیه شده، با حضور مهدی الکحلانی، مدیرکل پلیس استان حدیده (وابسته به دولت صنعا) و جابر الرازحی، مدیر شورای عالی مدیریت و هماهنگی امور بشردوستانه در شعبه الحدیده توقیف شد.

  در همین رابطه، الرازحی تاکید کرد که این امر برای اولین بار نیست و مقادیر زیادی نیز در گذشته کشف و ضبط شده است. به گفته وی، اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط این سازمان‌ها با نام کمک به مردم یمن در چارچوب فعالیت خصمانه و تحریک آمیز و در قالب طرحی برای خدمت به نقشه‌های نیروهای شرور و استکبار جهانی، آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی