اخبار طلا و سکه
 • صعود قیمت طلا از صبح امروز

  طی هفته ی گذشته طلا نتوانست افزایش چندانی را از خود نشان دهد اما همراه با باز شدن امروز بازار حرکت مثبت زیادی از خود نشان داده و توانست سطح بالاتری را به دست آورد.

  صعود قیمت طلا از صبح امروز


  طی هفته ی گذشته طلا نتوانست افزایش چندانی را از خود نشان دهد اما همراه با باز شدن امروز بازار حرکت مثبت زیادی از خود نشان داده و توانست سطح بالاتری را به دست آورد.

  هم اکنون در حالی که این خبر نوشته می شود قیمت هر انس طلای جهانی 1780 دلار است که نسبت به هفته گذشته بیش از 10 دلار افزایش را تجربه کرده است.

  این در حالی است که طلا به پایین ترین سطح خود در دو هفته اخیر رسیده و در روز پنجشنبه سطح 1756 دلار را نیز لمس کرده بود.

  طلا

  مهم ترین عاملی که باعث شد تا قیمت طلا از صبح امروز افزایشی شود کاهش ارزش شاخص دلار بود که باعث می شود قیمت کالاهای وابسته به دلار مانند فلزان گرانبها افزایش یابد.

  با این حال پیش بینی می شود که سرمایه گذاران تا پیش از سخنرانی جروم پاول دست به سرمایه گذاری بزرگ نزده و در انتظار مشخص شدن موضع فدرال رزرو بمانند.

  همچنین در ادامه امروز داده های مربوط به تولید ایالات متحده نیز منتشر خواهد بود که می تواند بر روی ارزش دلار و همچنین قیمت طلا تاثیر بگذارد.

  قیمت طلا

  در صورتی که طلا نتواند در این هفته سطوح جدیدی را برای خود به دست آورد قیمت آن نزولی شده و به سطوح پایین تر 1765 و 1755 دلار بازخواهد گشت.

  از دیدگاه فنی طلا در سطح 1786 دلار یک مقاومت محکم را در پیش روی خود داشته و در صورتی که بتواند بالای آن تثبیت شود مقاومت 1796 تا 1798 دلار را در پیش روی خواهد داشت.

  در صورتی که طلا بتواند سطح روانی 1800 دلار را به دست آورد توان رشد تا 1810 الی 1815 دلار را نیز خواهد داشت.

  طلای جهانیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی