اخبار طلا و سکه
 • نوسان قیمت ها در بازار طلا و سکه | جدیدترین نرخ طلا و سکه در ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

  امروز قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۹ میلیون و ۵۴۹ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۱۲ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

  به گزارش همشهری‌آنلاین، امروز،  دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰، در ساعت ۱۴ قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۹ میلیون و ۵۴۹ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۱۲ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

  اما هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به ‌دیروز ۹۹ هزار تومان بیشتر بود.

  نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۵ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن ۲۰ هزار تومان افزایش داشت. ربع‌ سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت سه میلیون و ۳۱۰ هزار تومان معامله شد که ۱۰ هزار تومان گران تر از قیمت آن در روز گذشته بود. قیمت هر سکه یک گرمی نیز به یک میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسید که  ۵ هزار تومان نسبت به دیروز افزایش قیمت داشت.

  قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به  ۹۳۷ هزار تومان رسید که ۶ هزار تومان ارزان‌تر از دیروز بود. امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ‌۱۷۷۷ دلار اعلام شد که نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی