ارزهای دیجیتال
 • صدور شش مجوز برای راه اندازی مزرعه بیت کوین در خراسان شمالی

  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد:

  ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از صدور حدود شش مجور برای راه اندازی مزرعه های بیت کوین در این استان خبر داد.

  سیاوش وحدت در گفت و گو با ایسنا، گفت: دو تا سه مجوز برای راه اندازی این مزارع در شهرک صنعتی اسفراین، دو مجوز در فاروج و یک مجوز نیز در شهرستان راز و جرگلان صادر شده است.

  وی با اشاره به اینکه تاکنون متقاضی برای راه اندازی این مزارع زیاد بوده است، افزود: اما نکته مهم برای صدور مجوز آن است که متقاضی بتواند برق مورد نیاز را خود تامین کند و یا شرکت برق این موضوع را تایید کند.

  وحدت با بیان اینکه راه اندازی این مزارع در تعدادی از شهرک های صنعتی استان به علت محدودیت مصرف برق امکان پذیر نیست، اظهارکرد: اما این امکان در شهرک های صنعتی فاروج، اسفراین و راز و جرگلان در صورت تایید شرکت برق امکان پذیر است.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی ۷۸۰ قرار داد صنعتی منعقد شده است، گفت: درصد از قراردادها به بهره برداری رسیده اند.

  این مقام مسئول افزود: ۲۲ قرارداد در مرحله نصب ماشین آلات و ۶۲ قرار داد نیز در مرحله تکمیل سوله هستند.

  وی خاطرنشان کرد: همچنین ۱۰۲ قرار داد صنعتی وجود دارد که به علت عدم شروع عملیات اجرایی و یا کند بودن پیشرفت فیزیکی در مرحله تعیین تکلیف قرار دارند.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی