جهان
 • پاسخ اقدام غیر دوستانه اسلواکی در کوتاه‌ترین زمان داده خواهد شد

  زاخارووا:

  سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن انتقاد از رفتار اسلواکی در خصوص اخراج سه دیپلمات روسیه از خاک این کشور، گفت که مسکو در کوتاه‌ترین زمان پاسخ این اقدام غیر دوستانه را خواهد داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، در پی اقدام اسلواکی مبنی بر اخراج سه دیپلمات سفارت روسیه از این کشور در راستای همبستگی با جمهوری چک، سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن ابراز تأسف از این اقدام غیر دوستانه براتیسلاوا گفت که مسکو در کوتاه‌ترین زمان پاسخ مقتضی به این اقدام اسلواکی را خواهد داد.

  بر اساس این گزارش، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: ما عمیقاً از این اقدامات غیر دوستانه براتیسلاوا که تصمیم گرفته همبستگی خود را با پراگ در خصوص پرونده‌ای جعلی نشان دهد، مأیوس هستیم.

  وی همچنین تاکید کرد: پاسخ ما در کوتاه‌ترین زمان (به این اقدام) داده خواهد شد.

  لازم به ذکر است، نخست وزیر اسلواکی امروز از اخراج سه تن از دیپلمات‌های روسیه از خاک کشورش در حمایت از اقدام مشابه جمهوری چک خبر داد.

  «ادوارد هگر» نخست وزیر اسلواکی امروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در انطباق با مسائل ژئوپولیتیک روز، مانند شرایط موجود در جمهوری چک، سه تن از کارکنان سفارت روسیه در براتیسلاوا باید اسلواکی را ظرف مدت هفت روز ترک کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی