اخبار اقتصادی
 • شورای شهر، ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و بجنورد را تصویب کرد

  یک مسئول:

  ایسنا/خراسان شمالی رییس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: سازمان پسماند خراسان شمالی و سازمان پسماند شهرداری بجنورد ادغام می‌شوند.

  امروز در یکصد و نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی بجنورد، یکی از موارد مورد بحث بین اعضای حاضر در جلسه و شهردار بجنورد، اصلاح و ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و سازمان پسماند شهرداری بجنورد بود.

  بهمن جباری رییس شورای اسلامی شهر بجنورد در این جلسه با توضیح اینکه تعیین تکلیف سازمان پسماند بجنورد در راستای دفاع از حق و حقوق شهروندان است، گفت: دغدغه استخدامی و بکارگیری نیروهای پسماند بجنورد با پیگیری‌های استاندار حل شده است.

  وی تاکید کرد: برای ادغام دو سازمان پسماند استان و بجنورد باید دید که آیا آیین نامه بجنورد اجازه ادغام خواهد داد یا خیر.

  جباری اظهار کرد: دو سازمان پسماند استان و شهرداری بجنورد سازمان‌های مستقلی هستند و باید براساس آیین نامه اقدام کنیم تا خللی در این میان ایجاد نشود.

  وی گفت: سازمان پسماند خراسان شمالی مبلغ بسیار بالایی به اداره کل دارایی استان بدهکار است پس هنگام اصلاح و ادغام این دو سازمان با توجه به آیین نامه‌ها و اساسنامه‌های موجود، باید بحث بدهی‌ها مطرح شود تا پس از مدتی این بدهی، هزینه اضافه‌ای برای شهرداری بجنورد نباشد.

  جباری اضافه کرد: با توجه به اینکه در سازمان پسماند شهرداری بجنورد، شهرداری اشخانه، اسفراین و شیروان هم سهامدار هستند باید بحث تقسیم نیروها در زمان ادغام با پسماند استان مورد توجه قرار بگیرد.

  گفتنی است در پایان نیز موضوع اصلاح و ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و پسماند شهرداری بجنورد مورد تصویب اعضای شورای شهر بجنورد قرار گرفت.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی