اخبار طلا و سکه
 • طلا در مسیر صعود های بیشتر قرار گرفت

  پس از ماه ها افت قیمت، طلا طی دو هفته گذشته توانست بخشی از قدرت و محبوبیت خود را دوباره به دست آورد و در نتیجه قیمت آن در مسیر صعودی قرار گرفت.

  طلا در مسیر صعود های بیشتر قرار گرفت


  پس از ماه ها افت قیمت، طلا طی دو هفته گذشته توانست بخشی از قدرت و محبوبیت خود را دوباره به دست آورد و در نتیجه قیمت آن در مسیر صعودی قرار گرفت.


  با وجود رشد شاخص دلار، طلا همچنان در کانال 1740 دلار باقی مانده است. هم اکنون قیمت هر انس طلای جهانی 1744 دلار می باشد که نسبت به روز گذشته حدود 8 دلار رشد داشته است.

  قیمت طلا

  افزایش تنش ها میان ایالات متحده و چین و روسیه و همچنین کند بودن روند واکسیناسیون باعث شده است تا سرمایه گذاران و معامله گران شرایط فعلی را بسیار پر خطر دانسته و از همین جهان به سمت طلا بازگشته اند.

  البته باید توجه داشت که فعلا تغییر قدرتمندی را طلا شاهد نخواهیم بود چرا که معامله گران در انتظار داده های مربوط به خرده فروشی ایالات متحده در ساعت 5 بعد از ظهر هستند.

  اگر داده ها بهتر از حد انتظار و نشان دهنده بهبود شرایط اقتصادی باشند قیمت طلا دوباره کاهشی خواهد شد و در میان نوسانات مربوط به شاخص دلار و بازده خزانه داری حبس خواهد شد.

  طلا

  قیمت طلا برای صعودی شدن باید سطح 1752 دلار را به دست آورد. پس از شکسته شدن این سطح، طلا به سمت مقاومت خود در 1759 دلار حرکت خواهد کرد و در صورت شکسته شدن آن، هدف صعودی طلا 1800 دلار خواهد بود.

  در شرایط نزولی، قیمت طلا در نقطه 1734 دلار حمایت خواهد شد. در صورتی که حرکت نزولی ادامه پیدا کند طلا در نقطه 1706 دلار پشتیبانی خواهد شد.

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی