اخبار طلا و سکه
 • پیش بینی قیمت طلا در روزهای پایانی ماه

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با وجود ثبات قیمت‌ها طی چند ماه اخیر، اما معاملات بازار به حداقل رسیده و تا روشن نشدن شرایط سیاسی مردم تمایلی به خرید طلا و سکه نخواهند داشت.

  به گزارش سایت طلا،ابراهیم محمدولی با اشاره به وضعیت قیمت طلا و سکه در بازار امروز بیان کرد: با توجه به ثبات ارزش اونس جهانی و نرخ ارز، و همچنین نبود تقاضا قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.

  به گفته محمدولی، با وجود اینکه قیمت طلا از ماه‌های پایانی سال گذشته تا کنون به ثبات نسبی رسیده اما همچنان خرید و فروشی در بازار انجام نمی‌شود چراکه هنوز آینده برجام مشخص نشده و مردم هم در چنین شرایطی ریسک معامله را قبول نمی‌کنند.

  او تاکید کرد: اگر ایران و آمریکا بر سر برجام به تفاهم برسند به طور حتم حباب دلار و طلا از بین خواهد رفت و هر دو بازار در مسیر نزولی قرار خواهند گرفت.


  رییس اتحادیه طلا با پیش‌بینی قیمت‌ها تا پایان ماه اظهار کرد: اگر اتفاق خاص سیاسی یا اقتصادی رخ ندهد، با توجه به تعطیلی بازار طلا تا پایان ماه به نظر می‌رسد قیمت طلا و سکه ثبات فعلی را حفظ کند.

  بازار طلا

  قیمت طلا و سکه ۲۵فروردین ماه ۱۴۰۰

  محمدولی در پایان به قیمت‌های امروز اشاره کرد و گفت: بازار طلا تعطیل است و قیمت‌ها طبق بهای اونس جهانی و دلار تعیین می‌شود که بر این اساس قیمت سکه امامی امروز به ۱۰میلیون و ۵۷۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۳۰۰هزار تومان رسیده است.  او اضافه کرد: قیمت نیم سکه شش میلیون و ۲۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۹۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۲۰۰هزار تومان است؛ همچنین بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار چهار میلیون و ۵۰۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۳۸هزار تومان اعلام شد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی