اخبار طلا و سکه
 • پس از یک هفته کاهش قیمت ها طلا و سکه صعودی شدند

  قیمت سکه طی هفته گذشته یک فرایند نزولی را آغاز کرده و قیمت آن به شکل قابل توجهی کاهش یافت اما از دیروز جهت حرکت خود را معکوس کرده و قیمت آن صعودی شد.

  پس از یک هفته کاهش قیمت ها طلا و سکه صعودی شدند


  قیمت سکه طی هفته گذشته یک فرایند نزولی را آغاز کرده و قیمت آن به شکل قابل توجهی کاهش یافت اما از دیروز جهت حرکت خود را معکوس کرده و قیمت آن صعودی شد.


  با اینکه از صبح دیروز انتظار می رفت که شب گذشته حراج اوراق قرضه برگزار خواهد شد ولی متعاقب آن آمارهای اقتصادی نشان داد که فعلا از تورم بالا خبری نیست که این موضوع باعث گردید تا فروشندگان اوراق قرضه فعلا دست نگه دارند.

  سکه

  در نتیجه این اتفاق نرخ بازده اوراق قرضه کاهشی شد و در بازارهای فارکسی جفت ارز یورو به دلار نیز افزایشی گردید و این موضوع باعث شد تا اونس طلا بتواند برای بار دیگر به بالای 1740 دلار بازگردد.

  دیشب حراج اوراق قرضه آمریکا برای طلا سنگ تمام گذاشت تا اونس را به کانال 1744 دلار بکشاند و به دنبال آن سکه با حباب قابل درک 400 هزار تومانی تا حوالی کانال 10700 تومان هم پیش رفت.

  طلا

  امروز اونس برای فرار از زندان کانال 1740 دلار یا باقی ماندن در این حبس اخبار سخنرانی خانم لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا ساعت 18:30، گزارش هفتگی ذخایر نفت خام، گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا ساعت 19:00 و سخنرانی پاول، رئیس بانک مرکزی آمریکا ساعت 20:30 و گزارش فدرال رزرو از وضعیت فعلی اقتصاد آمریکا ساعت 22:30 را پیش روی خود دارد.

  اونس طلا

  با قرار گرفتن اونس در کانال 1740 دلار و البته با حضور دلار در محدوده 24800 تا 25100 تومان سکه می تواند در محدوده 10500 تا 10700 تومان نوسان کند.  هرچند باید توجه داشت که روند انس در حال حاضر صعودی پیش بینی می شود و سکه پتانسیل صعودی بیشتری خواهد داشت. همچنین تغییر در دلار تهران می تواند سکه را کاهشی یا افزایشی کند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی