تجارت
  • ۱۷ شتاب‌دهنده در حوزه آب و انرژی راه اندازی شد

    با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۷ شتاب دهنده در حوزه آب و انرژی شکل گرفت تا با کمک آن‌ها کسب‌وکار‌های این حوزه گسترش یابد.

    به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، ستاد توسعه فناوری‌های آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری این صنعت در کشور است. بر همین اساس از شکل‌گیری شرکت‌ها، مراکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌های این حوزه حمایت می‌کند.

    این حمایت‌ها تاکنون منجر به شکل‌گیری بیش از ۱۷ شتاب‌دهنده آب و انرژی در کشور شده است. مراکزی که امکان رشد سریع و صحیح شرکت‌های استارتاپی را مهیا می‌کنند. از آنجایی که تعداد قابل توجهی از صاحبان ایده‌ها و نوآوری‌ها از توانایی و قدرت مالی کافی و یا دانش و شبکه بازاریابی کافی برای توسعه کسب و کار خود برخوردار نیستند، این شتاب‌دهنده‌ها، مجموعه‌ای کامل از خدمات مورد نیاز برای رشد یک کسب و کار نوپا را نظیر منابع مالی، انواع مشاوره، فناوری‌ها و تجهیزات مختلف و همچنین فضایی را برای استقرار شرکت نوپا در یک بازه زمانی تقریبا کوتاه در اختیار استارتاپ‌های نوپا قرار می‌دهند.

    ستاد توسعه فناوری‌های آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با توجه به اهمیت و نقش تاثرگذار این شتاب‌دهنده‌ها تلاش می‌کند تا تعداد این مراکز در حوزه آب و انرژی بیشتر شود و شرایط برای تقویت استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا و تبدیل آن‌ها به شرکت‌هایی توانمند در بازار رقابت فراهم شود.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی