اخبار قیمت ها
 • دانلود سریال گیسو قسمت هفتم

  سریال محبوب و پرطرفدار عاشقانه که در فصل اول بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفته بود با پخش فصل دوم نیز بینندگان خود را سوپرایز کرد.

  به گزارش ایسنا، بنابراعلام کول دانلود، فصل دوم عاشقانه تحت عنوان گیسو پخش شده است. لینک دانلود قسمت هفتم سریال گیسو به همراه قسمت های پیشین این سریال تماشایی و جذاب در این متن جهت معرفی به شما کاربران گرامی ذکر شده است.

  به گزارش وبسایت کول دانلود Cooldl.Net فصل دوم عاشقانه (با نام فرعی گیسو) به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور انبوهی از سوپراستارهای مشهور و نامی سینمای ایران از جمله ساره بیات، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، بهاره رهنما، مسعود رایگان، شمسی فضل‌ الهی، سانیا سالاری، علیرضا زمانی ‌نسب، آزاده ریاضی، بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و همچنین بازیگر زن ایتالیایی جولیا پانلی تولید و آغاز به پخش شده است.

  در قسمت های پیشین گیسو چه اتفاقاتی رخ داد؟

  قسمت های گذشته گیسو با رو شدن پرونده فسادآمیز حاج یونس و از طرفی تهدیدهای باند مافیایی که با آن ها در تماس بود، پیگیری شد. سپس با دستگیری پسرش حلقه محاصره تنگ تر شد.

  از سویی خود حاج یونس نیز در پی زیر نظر بودن و خطراتی که متوجهش بود، مکان زندگیش را عوض می کند. در قمست قبل نیز شاهد دستگیری رضا به وسیله اشخاص نامعلومی بودیم که گره های داستان را پیچیده تر از پیش می کرد.

  سهیل و پیمان نیز که درگیر پروژه کاری جدیدی شده اند و در هتل کتی مستقر شده اند، با پول هایی که رضا به دست آورده بود نیز ممکن است که در قسمت های آینده به خطر بیفتند. برای تماشای ادامه ماجراهای سریال گیسو باید به تماشای این قسمت نشست.

  جهت دانلود قسمت ۷ هفتم سریال گیسو (عاشقانه ۲) و همچنین همه قسمت های این سریال بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  دانلود سریال گیسو

  دانلود قسمت هفتم سریال گیسو

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی