اخبار اقتصادی
 • رونمایی از پوستر نخستین جشنواره عکس کارا

  رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رونمایی پوستر نخستین جشنواره عکس کارا خبر داد.

  رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رونمایی پوستر نخستین جشنواره عکس کارا خبر داد.

  به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حامد شمس گفت: در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت هنرمندان خلاق کشورمان٬ برای طراحی پوستر نخستین دوره جشنواره به تعدادی از هنرمندان جوان سفارش طراحی اولیه پوستر داده شد. 

  وی افزود: پس از بررسی‌های انجام شده در شورای سیاستگذاری جشنواره٬ پوستر فعلی با طراحی علی حاجیان از طراحان خلاق و شایسته کشور به عنوان پوستر نهایی انتخاب شد. 

  شمس با اشاره به این که هدف این وزارتخانه از برگزاری این جشنواره معرفی دقیق‌تر مفهوم کار به مخاطبان است، بیان کرد: امروزه کار، مفهوم گسترده‌ای پیدا کرده و ما امیدواریم عکاسان عزیز به مفاهیمی همچون حضور زنان و مردان در مشاغل خرد و کلان اداری٬ کارگری٬ صنعتی٬ هنری٬ خدماتی٬ کشاورزی٬ دامداری٬ فنی٬ تولیدی و اجتماعی٬ مشاغل خانگی٬ تعاونی‌ها٬ کادر درمان٬ کارآفرینی زنان٬ مشاغل نوین (استارتاپ‌ها) و اشتغال افراد دارای معلولیت بپردازند. 

  مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جشنواره عکس کارا ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ است و علاقه‌مندان جهت آگاهی از شرایط و قوانین حضور در جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی www.karaphoto.ir مراجعه کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی