اخبار اقتصادی
 • ۹ ماه مزد، عیدی و پاداش کارگران شهرداری سی‌سخت پرداخت نشد

  شماری از کارگران مجموعه شهرداری سی‌سخت در استان کهکیلویه و بویراحمد از عدم پرداخت ۹ ماه مزد عیدی و پاداش سال ۹۹خود خبر دادند.

  شماری از کارگران مجموعه شهرداری سی‌سخت در استان کهکیلویه و بویراحمد از عدم پرداخت ۹ ماه مزد عیدی و پاداش سال ۹۹خود خبر دادند.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران مجموعه شهرداری سی‌سخت که تعداد آن‌ها حدود ۸۰نفر است، درباره طلب وصول نشده خود گفتند: مطالبات مزدی ما مربوط به ۸ماه طلب مزدی (تیر، مرداد، شهریور، مهر آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند) سال گذشته می‌شود. همچنین کارفرما به دلیل کمبود نقدینگی، عیدی و پاداش پایان سال ۹۹ را پرداخت نکرده است.

  این کارگران از وضعیت معیشتی خود ابراز نارضایتی کردند و گفتند: متاسفانه بعد از سال‌ها خدمت در شهرداری سی‌سخت علارغم خسارت‌هایی که زلزله اخیر سی سخت به زندگی ما کارگران وارد کرده، از پرداخت به موقع حقوق و عیدی و سنوات محروم هستیم.

  یکی از کارگران شاغل بخش خدمات شهرداری سی‌سخت با یادآوری اینکه بعداز وقوع زلزله تقریبا کار روزانه‌مان دو تا سه برابر شده است، افزود: حدودا ۸۰ کارگر خدماتی علارغم انجام کار روزانه و انجام کار بازسازی و جمع آوری آوار ناشی از خسارت‌های ناشی از زلزله که به واحد‌های مسکونی و زیرساخت‌های شهر وارد شده، کمک می‌کنند.

  وی با بیان اینکه هرکدام از ما به‌صورت میانگین از صبح زود تا ساعت ۱۱ شب در شهر مشغول خدمت‌رسانی به مردم و شهروندان هستیم، افزود: به نسبت قبل از زلزله هم اکنون کارمان دو تاسه برابر شده و شهرداری به دلیل مشکلات مالی امکان افزایش نیروی کار را ندارد.

  این کارگر با بیان اینکه مسئولان باید به شهرداری و شهر زلزله‌زده سی‌سخت کمک مالی کنند، در خاتمه گفت: شهردار و اعضای شورای شهر چندین مرتبه وعده پرداخت بخشی از مطالباتمان را با دریافت وام از بانک تاپایان سال ۹۹ داده بودند که متاسفانه تاکنون عملی نشده است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی