اخبار اقتصادی
 • 70درصد از اعتبار پروژه دو خطه کردن راه‌آهن طبس به خراسان جنوبی توسط ایمیدرو تامین می‌شود

  نیکزاد:

  نایب رئیس مجلس، گفت: در نشست امروز مقرر شد ۷۰ درصد از اعتبار مورد نیاز دو خطه کردن راه‌آهن طبس به سمت خراسان جنوبی توسط ایمیدرو و ۳۰ درصد باقی مانده توسط راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تامین شود.

  علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز( دوشنبه 23 فروردین) خود با نمایندگان استان خراسان جنوبی، مسئولین این استان و همچنین راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و ایمیدرو، گفت: استان خراسان جنوبی سرشار از معادن است به همین دلیل این نیاز وجود دارد تا سرمایه‌گذاران در حوزه معادن این استان در زمینه راه و راه‌آهن نیز همکاری‌هایی داشته باشند.

  این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نشست امروز به منظور ایجاد هماهنگی بین مسئولین استان خراسان جنوبی، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و ایمیدرو برای همکاری در حوزه راه‌آهن و راه‌سازی بود.

  نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، افزود: در نشست امروز مقرر شد 70 درصد از اعتبار مورد نیاز دو خطه کردن راه‌آهن طبس به سمت خراسان جنوبی توسط ایمیدرو و 30 درصد باقی مانده توسط راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تامین شود./

  پایان پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی