اخبار بانک و بیمه
 • نخستین رویداد ایران پراپ تک در ۲۷ و۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می‌شود

  ناواکو نخستین رویداد ایران پراپ‌تک (Iran Proptech) را در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌کند.

  به گزارش ایبِنا، این رویداد با حمایت بانک مسکن و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با هدف تکمیل زنجیره علم و فناوری، تکنولوژی تولید محصول، تجاری سازی به منظور ثروت آفرینی، معرفی و بومی‌سازی پیشرفت‌ها و دستاوردهای حوزه مسکن، بسترسازی جهت ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه ساختمان و شناسایی شرکت‌های نوپا، دانش بنیان و گروه‌های صاحب ایده در حوزه مسکن برگزار خواهد شد.  

  محورهای این رویداد، ساختمان هوشمند، تکنولوژی ساخت، مصالح ساختمانی نوین و فناوری مالی خواهد بود که علاقه‌مندان می‌توانند بر مبنای محورهای رویداد با ثبت‌نام در سایت www.proptechevent.ir ایده‌ها و طرح‌های خود برای داوری را تا ۳۰ فروردین ماه ارسال کنند. در نهایت تیم‌های برتر این رویداد در مجموعه «مسکن تک» جذب می‌شوند.

  همچنین با توجه به هدف ایجاد اکوسیستم نوآورانه این رویداد، ایده‌ها و طرح‌های منتخب به مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها، پشتیبانی برای تبدیل ایده به محصول معرفی می‌شوند که از جمله فرصت‌های ارزشمند در این رویداد است.
  علاقمندان و صاحبان ایده برای حضور در این رویداد می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۴۳۳۹۶۱۰۷ –۰۲۱ تماس حاصل کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی