تولید
 • تولید در کوره آجرپزی ارسنجان فارس با ۴۰ کارگر از سر گرفته شد

  واحد آجرپزی ارسنجان از توابع استان فارس پس از سه سال وقفه، با همت کارگران و حمایت قوه قضائیه فعالیت خود را دوباره آغاز کرد.

  واحد آجرپزی ارسنجان از توابع استان فارس پس از سه سال وقفه، با همت کارگران و حمایت قوه قضائیه فعالیت خود را دوباره آغاز کرد.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، منابع کارگری در استان فارس گفتند: کوره آجرپزی ارسنجان که از سال ۹۷ با ۴۰ کارگر به دلیل مشکلات فعالیت تولیدی خود را متوقف کرده بود، اخیرا فعالیت تولیدی خود را به صورت جدی آغاز کرده است.

  آنها با بیان اینکه این کوره در کیلومتر ۶ جاده ارسنجان به مرودشت واقع شده، افزودند: با آغاز به‌ کار دوباره این کارخانه، هم اکنون حدود ۴۰ کارگر به صورت مستقیم و ۶۰ کارگر دیگر به صورت غیرمستقیم در این واحد کوره‌پزی سنتی مشغول کارند.

  به گفته این کارگران؛ اصلی‌ترین مشکل این واحد کوره آجرپزی قدیمی که از سال ۶۴ فعالیت خود را آغاز کرده، معوقات بانکی و افزایش جرایم آن بود که باعث تعطیلی آن شد که در نتیجه آن همه کارگران شاغل در آن و خانوادهایشان بیکار شدند.

  کارگران تصریح کردند: خوشبختانه با حمایت قوه قضائیه و پیگیری کارگران بیکار شده، مجددا این واحد آجرپزی به فعالیت تولیدی خود بازگشت و کارگران مشغول کار شدند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی