اخبار قیمت ها
 • ارزش روز پالایش یکم ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

  صندوق پالایشی یکم، سومین روز معاملاتی هفته را مثبت به پایان رساند و با ۱.۹۷ درصد افزایش قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به قیمت پایانی ۷۱۹۴۰ ریال رسید.

   امروز ۲۳ فرودین ۱۴۰۰ صندوق پالایش یکم بعد از مدت‌ها مثبت بود و تا امروز این صندوق پس از بازگشایی، با ۲۹ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها همراه بوده است. امروز باز هم نماد شپنا از ۷ نماد تاثیرگذار بر افت شاخص بود.
  همچنین در بین نماد‌های این صندوق شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۱.۶۴ درصد کاهش و شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۱.۹۳ درصدی و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با افت ۲ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۱.۶۴ درصد منفی امروز را به پایان رساندند.

  ارزش پالایشی یکم ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

  امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۱.۹۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۹۴ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۳.۷۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۲۲ تومان معامله شد.
  این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

  ارزش پالایش یکم ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

   

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی