اخبار اقتصادی
 • اعلام کاندیداتوری دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی برای انتخابات ریاست جمهوری

  دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی اظهار داشت: از همین جا اعلام می‌کنم که حاضر هستم مردم را با تصدی ریاست جمهوری همراهی کنم.

  دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی اظهار داشت: از همین جا اعلام می‌کنم که حاضر هستم مردم را با تصدی ریاست جمهوری همراهی کنم.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، بهمن صالحی جاوید در نشست «بررسی راهکارهای خروج از موانع صادرات» اظهار کرد: یکی از مشکلات ما این است که کنش‌گری به صورت خودجوش اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه جریانی آن را آغاز کند. امروز بخش عمده‌ای از گرفتاری‌ها به صورتی است که باید جوش و خروشی از درون اتفاق بیافتد اما متاسفانه بیشتر واکنش‌گر هستیم تا کنش‌گر. 

  وی افزود: در صادرات خدمات فنی و مهندسی هم خیلی کم به این موضوع پرداخته شده است. اینکه نگاه مسئولان این باشد که مدام منتظر تشویق جامعه باشند با اینکه کار از درون بجوشد بسیار متفاوت است. 

  دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی با اشاره به مشکلات گفت:‌ نسل دوم صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی که از حدود ۲۰ یا ۳۰ سال پیش کار خود را آغاز کرده، در بحران‌های مختلف کار کرده و نسل بسیار موفقی است، شاید کار نسل سوم سخت‌تر هم باشد. 

  صالحی 1

  وی با تاکید بر اهمیت اعتماد داخلی و تعامل خارجی اضافه کرد: در مورد خدمات فنی و مهندسی بازار داخلی اشباع شده و نگاه ما باید به بازارهای خارجی باشد. این کار نیاز به تخصص و رعایت قواعد بازی دارد. اگر اعتماد داخلی را بازنگردانیم و در جهان تعامل نداشته باشیم در این زمینه موفق نمی‌شویم. سطح اعتماد مردم و تعامل با خارجی‌ها بنیه توسعه اقتصادی هستند. 

  صالحی جاوید با اعلام کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: از همین جا اعلام می‌کنم که حاضر هستم مردم را با تصدی ریاست جمهوری همراهی کنم.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی