اخبار طلا و سکه
 • پیش بینی کارشناسان و سرمایه گذاران، طلا صعود خواهد کرد

  طی هفته گذشته طلا شاهد یک صعود قدرتمند بوده و قیمت آن در بالا ترین سطح چند هفته اخیر قرار گرفت. در نتیجه این موضوع سرمایه گذاران و کارشناسان بازار برای بار دیگر به آینده طلا امیدوار شدند.

  پیش بینی کارشناسان و سرمایه گذاران، طلا صعود خواهد کرد


  طی هفته گذشته طلا شاهد یک صعود قدرتمند بوده و قیمت آن در بالا ترین سطح چند هفته اخیر قرار گرفت. در نتیجه این موضوع سرمایه گذاران و کارشناسان بازار برای بار دیگر به آینده طلا امیدوار شدند.


  بر اساس آخرین نظر سنجی کیتکو نیوز احساسات بازار برای بار دیگر به نفع طلا تغییر کرده و انتظار می رود که قیمت آن حرکت صعودی خود در هفته گذشته را ادامه دهد.

  طلا

  پس از صعود قیمت طلا در هفته گذشته و تثبیت در بالای 1744 دلار، کارشناسان و سرمایه گذاران بازار طلا، برای بار دیگر به این فلز گرانبها امیدوار شده و انتظارات صعودی افزایش پیدا کرد.

  بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که طلا بتواند در روز های آینده این هفته افزایشی شده و سطح 1750 دلار را به دست بیاورد که در این صورت می توان انتظار ورود آن به کانال 1760 دلار را نیز داشت.

  قیمت طلا

  هرچند باید توجه داشت که بازار همچنان در وضعیت بدی قرار دارد. کارشناسان هشدار می دهند که وضعیت بازار همچنان مشخص نشده و حرکات صعودی فعلی ممکن است به یک سقوط شدید منجر شوند.

  کارشناسان معتقدند که در صورتی که طلا نتواند مقاومت 1755 دلاری را بشکند و در بالای آن تثبیت شود، بار دیگر با یک ریزش شدید مواجه شده و حتی ممکن است قیمت آن به سطح حمایت اولیه خود در 1676 دلار بازگردد.

  نظرسنجی  در نظر سنجی هفته گذشته 15 تحلیلگر وال استریت شرکت کردند که 9 نفر یا 60 درصد آن ها حرکت صعودی قیمت طلا در روز های آینده را پیش بینی کرده اند. از شش نفر یاقی مانده 3 نفر از آنها انتظار نزولی شدن قیمت طلا را داشتند و سه نفر نیز نسبت به آینده طلا بی طرف بودند.

  احساسات در میان سرمایه گذاران نیز تا حد بسیار زیادی با تحلیلگران مشابه بود. از مجموع 1100 شرکت کننده این نظر سنجی 778 نفر یا 65 درصد از آن ها صعودی شدن قیمت طلا را پیش بینی کردند.

  پیش بینی 236 نفر از سرمایه گذاران نسبت به آینده قیمت طلا نزولی بود و 187 نفر از سرمایه گذاران نیز موضع بی طرف را نسبت به آینده بازار طلا اتخاذ کردند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی