اخبار اقتصادی
 • چراغ ضد انفجار کرتم در توسعه سیماتک ایرانیان نمایندگی cortem group در ایران

  با نمایندگی Cortem Group تا چه حد آشنایی دارید؟ اصولاً تمامی اماکنی که حوزه شغلی و کاری ایشان با مواد اولیه خاص و حساس در ارتباط است می‌بایست از تجهیزات ضد انفجار استفاده کنند تا نگرانی بابت منفجر شدن یا بروز آتش سوزی در مکان را نداشته باشند. به همین علت وجود نمایندگی Cortem Group در ایران ضرورت دارد؛ چراکه مجموعه‌ی کاملی از تجهیزات ضد انفجار کرتم EWA را ارائه می‌کند.

  با نمایندگی Cortem Group تا چه حد آشنایی دارید؟ اصولاً تمامی اماکنی که حوزه شغلی و کاری ایشان با مواد اولیه خاص و حساس در ارتباط است می‌بایست از تجهیزات ضد انفجار استفاده کنند تا نگرانی بابت منفجر شدن یا بروز آتش سوزی در مکان را نداشته باشند. به همین علت وجود نمایندگی Cortem Group در ایران ضرورت دارد؛ چراکه مجموعه‌ی کاملی از تجهیزات ضد انفجار کرتم EWA را ارائه می‌کند.

  با نمایندگی Cortem Group تا چه حد آشنایی دارید؟ اصولاً تمامی اماکنی که حوزه شغلی و کاری ایشان با مواد اولیه خاص و حساس در ارتباط است می‌بایست از تجهیزات ضد انفجار استفاده کنند تا نگرانی بابت منفجر شدن یا بروز آتش سوزی در مکان را نداشته باشند. به همین علت وجود نمایندگی Cortem Group  در ایران ضرورت دارد؛ چراکه مجموعه‌ی کاملی از تجهیزات ضد انفجار کرتم EWA  را ارائه می‌کند.

  با وجود نمایندگی رسمی این شرکت به راحتی می‌توان تجهیزات مورد نیاز را باکیفیت اصلی تهیه کرد، اما سوال اصلی این است که راحت‌ترین راه برای دسترسی به نمایندگی رسمی شرکت کرتم کدام است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است در ابتدا آشنایی کاملی با ماهیت نمایندگی کرتم به دست آورید، پس ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید.

  ضرورت وجود نمایندگی  Cortem Group   در ایران

  کرتم نام یک شرکت ایتالیایی است که در زمینه تولید تجهیزات ضد انفجار الکتریکی، تجهیزات ضد آب الکتریکی و... فعالیت مستمر دارد، این شرکت با سابقه که کار خود را از سال 1968 میلادی آغاز کرده است، بهترین و برترین تولید کننده‌ی جهانی محسوب می‌شود. طبیعتاً با وجود بهترین بودن محصولات شرکت کرتم EWA ایرانیان نیز مایل خواهند بود که از محصولات با کیفیت این شرکت استفاده نمایند. به همین علت وجود نمایندگی Cortem Group  در ایران یک ضرورت ویژه دارد، البته ناگفته نماند که شرکت کرتم علاوه بر تولید تجهیزات ضد انفجار کرتم محصولات دیگری را با برندهای غیر، تولید و روانه بازار کرد.

  تولیدات شرکت کرتم برای چه مکانهایی مناسب است؟

  به طور کلی کلیه‌ی تولیدات شرکت کرتم که در نمایندگی Cortem Group  در ایران ارائه می‌شود با بالاترین کیفیت تولید و برای استفاده در اماکن مختلف مناسب است. از جمله مشاغل و اماکنی که می‌توانند از این تجهیزات ضد انفجار بهره ببرند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارخانجات و صنایع مختلف
  • پالایشگاه‌های پتروشیمی و...

  بنابراین به وضوح روشن است که تولید کرتم EWA دقیقاً برای مشاغل پر خطر ضرورتاً باید مورد استفاده قرار بگیرد، با استفاده از تولیدات این شرکت می‌توان تا حد زیادی از بروز حوادث غیرمترقبه جلوگیری کرد و از جان چندین کارمند همواره محافظت نمود. لازم به ذکر است که این شرکت تمامی محصولات مورد نیاز کارخانجات مختلف را تولید کرده است که در ادامه معرفی خواهد شد.

  پرفروشترین محصولات برند کرتم را بشناسید!

  همانطور که گفته شد در شرکت ایتالیایی کرتم محصولات متنوع بسیاری تولید می‌شود که همگی در مجموع جزو تجهیزات ضد انفجار به شمار می‌روند. به طور کلی محصولات زیر با نام و برند کرتم در بازار و نمایندگی مجاز این شرکت موجود می‌باشد:

  1. کلیدها به همراه سوکت، بلندگو و زنگ هشدار که همگی ضد آب و البته ضد انفجار هستند.
  2. دستگاه تهویه و دمنده برند کرتم که قابلیت ضد انفجار دارد.
  3. انواع لوازم روشنایی از جمله مهتابی و چراغ ضد انفجار کرتم که یکی از پرفروش‌ترین‌ها محسوب می‌شود.
  4. جعبه تقسیم، تابلو توزیع و...
  5. کلیدها و سوکت‌های ضد آب و انفجار که دارای مدل‌های متنوعی است و در مکان‌های مختلف می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.
  6. انواع زنگ هشدار و بلندگوهای ضد انفجار و ضد آب
  7. انواع مدل‌های جعبه تقسیم ضد آب و انفجار که در امکان تولید آن در سایزهای مختلف توسط نمایندگی وجود دارد.
  8. انواع مهتابی، پروژکتور و چراغ ضد انفجار
  9. محفظه ابزار دقیق و تابلوهای کنترل ضد آب و انفجار که می‌توان در مناطق پرخطر از آن‌ها استفاده نمود.
  10. انواع دستگاه‌های تهویه و دمنده‌ها که در صنایع مختلف می‌توان با ایمنی بالا از آن‌ها استفاده نمود.
  11. تابلوهای توزیع ضد انفجار که نمایندگی Cortem Group می‌تواند آن را به سفارش مشتری در سایزهای مختلف تولید و ارائه نماید.
  12. EWA LIGHTING FIXTURES, MODEL EWAGC-5080F5
  13. Aircraft warning light fixture & control panel
  14. Aluminum junction boxes gas group IIC and IIB – EJB Series
  15. XLFE-4 low intensity Led Technology obstruction lighting fixtures
  16. XLFE-MIB Midium intensity Led Technology obstruction lighting fixtures
  17. Aluminum Enclosures IP66, Zone 1,2,21,22

  طبیعتاً از معرفی محصولات فوق متوجه شده‌اید که این تولیدات همگی با برق سرو کار دارند و برای استفاده از تجهیزات برقی اماکن مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در یک عبارت ساده‌تر از آنجا که تنظیمات برق ساختمانی کارخانجات و پالایشگاه‌های صنعتی و نفتی از اهمیت بالایی برخوردار است، با خرید و نصب تجهیزاتی همچون چراغ ضد انفجار، کلید و سوکت و... می‌توان با اطمینان خاطر بیشتری در آن مکان به کار و فعالیت پرداخت. دلیل این امر آن است که تمامی محصولات کرتم EWA از استانداردهای جهانی برخوردارند و به همین جهت همگی بسیار پرفروش هستند.

  قیمت محصولات کرتم  EWA در نمایندگی رسمی

  از آنجا که محصولات شرکت کرتم همگی خارجی بوده و در شرکت ایتالیا تولید می‌شوند، می‌توانید چراغ ضد انفجار و دیگر تجهیزات را با قیمت کارخانه و اصلی خریداری کنید؛ زیرا یک نمایندگی معتبر به صورت مستقیم با شرکت اصلی در ایتالیا ارتباط دارد. افزون بر این با وجود کیفیت بالای محصولات برند کرتم پرداخت هزینه در قبال طول عمر و کارایی مطلوب آن ناچیز محسوب می‌شود. بنابراین لازم است بدون هیچ نگرانی تنها به دنبال یک نمایندگی مجاز شرکت کرتم در ایران باشید تا بتوانید محصولات را به صورت اصل تهیه و خریداری نمایئد.

  چراغ ضد انفجار

  نمایندگی رسمی شرکت کرتم در ایران کدام است؟

  امروزه پیداکردن نمایندگی مجاز و رسمی شرکت‌های خارجی در ایران کار خیلی سختی نیست؛ تنها با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توان به لیست نمایندگی‌های کرتم دست پیدا کنید. یک نمایندگی خوب می‌بایست تمامی تجهیزات ضد انفجار از جمله چراغ ضد انفجار کرتم را به مشتریان ارائه کند و تمامی این محصولات باید با هولگرام رسمی شرکت باشند. اگر در گوگل هم جستجو کنید به این نتیجه خواهید رسید که شرکت  توسعه سیماتک ایرانیان به عنوان برترین نمایندگی Cortem Group  در ایران شناخته می‌شود.

  بنابراین کلیه‌ی افراد یا سازمان‌هایی که در شرایط شغلی خاص و مرتبط در حال فعالیت هستند، می‌توانند برای خرید چراغ ضد انفجار، سوکت و کلید و... به شرکت توسعه سیماتک ایرانیان مراجعه کنند. طبیعتاً بسیاری از افراد به دلیل بعد مسافت نگران مراجعه حضوری به شرکت هستند. این در حالی است که شرکت توسعه سیماتک ایرانیان راهکار ساده‌تری برای خرید به وجود آورده است.

  این مجموعه که توسط کادر و پرسنلی با تجربه اداره می‌شود، با راه‌اندازی یک وبسایت امکان خرید اینترنتی محصولات و تجهیزات ضد انفجار کرتم را فراهم آورد. بنابراین برای خرید می‌بایست وارد وبسایت شوید، سپس با انتخاب محصولات مورد نیاز خود در یک مسیر امن اینترنتی خرید خود را انجام داده و در محل آدرس تحویل بگیرید. طبیعتاً با این روش خرید در بسیاری از هزینه‌ها از جمله هزینه‌ی رفت و آمد جلوگیری می‌شود، به همین جهت خرید از وبسایت طرفدار بیشتری دارد. البته ناگفته نماند که در وبسایت رسمی سیماتک ایرانیان می‌توانید در ابتدا اطلاعات خود را در مورد محصولات بالا برده و با آگاهی دقیق خرید خود را انجام دهید. توسعه سیماتک ایرانیان برترین نمایندگی Cortem Group  در ایران همواره برای خدمت رسانی به مشتریان به صورت آنلاین و حضوری آماده است...

  نمایندگی cortem

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی