اخبار اقتصادی
 • انهدام ۹۳ تن کالای قاچاق و متروکه در خوزستان و بندر عباس

  حدود ۵۰ تن کالا‌های قاچاق و متروکه به ارزش ۱۳ میلیارد ریال توسط اموال تملیکی استان خوزستان و نیز ۴۳ تن تخم مرغ در بندرعباس منهدم و امحا شد.

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در راستای اجرای ماموریت‌ها، وظایف قانونی و سازمانی، حدود ٥٠ تن از کالا‌های سنواتی، غیر قابل مصرف و تاریخ گذشته از محل پرونده‌های قاچاق و متروکه قطعیت یافته به ارزش ١٣ میلیارد ریال در در روز‌های اخیر با حضور و دستور علی محمدی معاون دادستان مرکز استان خوزستان و همچین حضور نمایندگان سایر دستگاه‌های ذیربط استانی، در مدیریت اموال تملیکی این استان امحا شد.

  بر پایه این گزارش، کالا‌های یادشده عموماً شامل نوشیدنی، موادغذایی، خشکبار و لوازم آرایشی فاسد غیرقابل مصرف و تاریخ گذشته بود که سلامت جامعه را تهدید می‌کرد و بر اساس نظریه اخذ شده از مراجع ذیصلاح این کالا‌ها غیر قابل مصرف انسانی و مصرف ثانویه بودند.

  همچنین مهدی فتحی، مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان از انهدام ۴۳ تن تخم مرغ قاچاق و فاقد مجوز بهداشت در بندرعباس خبر داد.

  فتحی خاطرنشان کرد: در روز‌های اخیر دو کانتینر تخم مرغ قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال که مصرف آن توسط مراجع ذی صلاح تایید نشد، با حضور نمایندگان مراجع قضایی و انتظامی در محل بازیافت شهرداری بندرعباس منهدم شد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی