فناوری
 • بررسی اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام: همه چیز را زیر نظر داشته باشید!

  مدت‌هاست که اپلیکیشن اینستاگرام، کاربران زیادی را جذب کرده است. خیلی از افراد از آن استفاده شخصی می‌کنند و برخی دیگر هم از آن به عنوان رسانه‌ای برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. در این بین ابزارهای مدیریتی زیادی برای این اپلیکشن معرفی شده‌اند که به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر اکانت‌تان را مدیریت کنید و تغییرات پیج را زیر نظر داشته باشید. آنفالویاب اینستاگرام، برنامه‌ای پر از امکانات کاربردی برای آنهایی است که فعالیت مستمری در اینستاگرام دارند و می‌خواهند که هر چه بیشتر از تغییرات صفحه اینستاگرام خود مطلع شوند. در این مقاله ما به بررسی جزییات این نرم افزار می‌پردازیم.

  با اجرا برنامه و ورود شما به محیط اصلی آن، اولین کار وارد کردن اطلاعات حساب کاربری شماست. در صورت تمایل می‌توانید تیک پایین صفحه را هم بزنید تا صفحه اختصاصی آنفالویاب را در اینستاگرام دنبال کنید. پس از وارد کردن اطلاعات، پیامی به شما نمایش داده می‌شود که برطبق آن باید اطلاعات حساب کاربری‌ اینستاگرام‌‌تان را وارد کنید تا این برنامه بتواند آنالیزهای لازم را بر روی اطلاعات پیج شما انجام دهد و نتایج را در اختیار بگذارد.

  W3Schools

  screenshot_2016-06-21-15-04-01

  در سمت راست برنامه، گزینه‌هایی نمایش داده شده که هر کدام، به مظور خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. فالو نکنندگان، آن دسته از فالورهایی هستند که شما صفحه آنها را دنبال می‌کنید ولی آنها شما را فالو نکرده‌اند. فالوکنندگان متقابل، افرادی هستند که شما صفحه آنها را دنبال می‌کنید و آن‌ها هم فالور شما هستند. قسمت بعدی مربوط به طرفداران شماست که صفحه شما را دنبال می‌کنند. آخرین قسمت مهم این نوار ابزار هم کسانی هستند که قبلا شما را دنبال می‌کردند ولی حالا شما را آنفالو کرده‌اند. شما در هر کدام از این لیست‌ها می‌توانید افراد را در دسته بندی‌های متفاوت مشاهده کنید و در صورت تمایل آن‌ها را فالو یا آنفالو کنید. یکی از ویژگی‌های این برنامه این است که محدودیت اینستاگرام در تعداد آنفالو کردن افراد را ندارد و شما می‌توانید بیش از ۱۰۰ نفر را در یک ساعت آنفالو کنید.

  از جالب‌ترین ویژگی‌های این نرم افزار، استفاده از نمودار برای نشان دادن تغییرات فالورها و فالوینگ‌های شماست که می‌توانید در یک نگاه، همه تغییرات را به وضوح مشاهده کنید.

  screenshot_2016-06-21-15-32-02

  همچنین برنامه از طریق منو اعلانات شما را از تمامی تغییرات در اینستاگرام‌تان با خبر می‌سازد. حتی می‌توانید کسانی که شما را بلاک کرده‌اند را هم مشاهده کنید.

  محیط ساده در کنار کاربری آسان برنامه، مخاطب را کمک می‌کند تا راحت‌تر به همه چیز دسترسی پیدا کند. شما برای استفاده از امکانات این برنامه و همچنین آپدیت آن نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. همچنین با فعال کردن همگام‌سازی دستگاه خود، برنامه قابلیت همگام سازی ۲۴ ساعته حساب کاربری شما را خواهد داشت و آمار و تغییرات را به شما نمایش می‌دهد.

  در کنار خوبی‌های این اپلیکیشن، پشتیبانی نکردن از تایید دو مرحله‌ای ورود به اینستاگرام، یکی از بزرگترین اشکالات این برنامه است که امنیت آن را به شدت تهدید می‌کند. همچنین سرعت به‌روزرسانی اطلاعات، مخصوصا برای صفحاتی با تعداد فالور بالا، بسیار کند است که امیدواریم این مشکل در نسخه‌های بعدی این نرم افزار رفع شوند.

  به هر حال، آنفالویاب یک ابزار بسیار کاربردی در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام است و کمک شایانی برای بررسی تغییرات و تجزیه و تحلیل مخاطبان اینستاگرام انجام می‌دهد به علاوه اینکه برخی محدودیت‌های اینستاگرام را ندارد و این کار را برای شما خیلی راحت‌تر خواهد کرد.

  شما می‌توانید این برنامه را از کافه بازار دریافت و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

  bazar-logoقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی