اخبار مسکن و عمران
 • برخورد قانونی و قاطع با متخلفان فروش و توزیع سیمان

  ایسنا نوشت: مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: با نظارت دقیق بر توزیع سیمان، با عوامل متخلف فروش و توزیع سیمان برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.
  برخورد قانونی و قاطع با متخلفان فروش و توزیع سیمان

  سید موسی موسوی، مدیرکل دفتر فنی استانداری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نظر به اهمیت و میزان کاربرد سیمان در صنعت ساخت و ساز و پروژه های عمرانی و اقتصادی و ضرورت تامین به موقع آن و با توجه به کمبودهای اخیر، به منظور بهبود تامین و توزیع سیمان در سطح استان برنامه ریزی هایی انجام شده است.

  وی تاکید کرد: کارخانه های سیمان، شبکه توزیع و دستگاه های متولی موظف به رعایت موارد ابلاغ شده جهت اجرای برنامه ریزی فوق شده هستند.

  این مسئول عنوان کرد: برخی از موارد ابلاغی به شرح زیر هستند:
  1. حداقل میزان توزیع سیمان توسط هر سه کارخانه استان مشخص و اعلام شده است. کارخانه ها موظف به تحویل سهمیه اعلام شده به مصرف کنندگان هستند و روزانه توسط دفتر فنی گزارش گیری و نظارت خواهد شد.

  ۲. کارخانه ها موظف شده اند در راستای پرهیز از انحصار، پراکنش مناسب و توزیع عادلانه، سیمان را بین عاملین که لیست آن ها با هماهنگی فرمانداران محترم استان و اداره کل صنعت، معدن و تجارت با سهمیه مشخص در اختیار کارخانه ها قرار خواهد گرفت، توزیع نمایند. صنعت و معدن موظف است لیست عاملین را به طور مقتضی اطلاع رسانی نماید.

  برخورد قانونی و قاطع با متخلفان فروش و توزیع سیمان

  ۳. اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان موظف به نظارت دقیق بر شبکه توزیع می باشد و اداره کل تعزیرات حکومتی استان با عاملین توزیع که تخلف نمایند برخورد قاطع در چارچوب قانون می نماید. توزیع سیمان توسط عاملین، بر اساس پروانه صادره توسط مراجع صدور پروانه می باشد از روز شنبه به طور جدی نظارت عالیه توسط دفتر فنی استانداری و فرمانداری های استان بر فرآیند توزیع شروع خواهد شد.

  ۴. طی مکاتبه ای که با فرماندهی محترم انتظامی استان انجام شده است، خروج سیمان تولیدی استان به خارج از استان ممنوع شده است.

  مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر در پایان تاکید کرد: با تمام توان تلاش می کنیم شرایط بهتری برای تامین سیمان مورد نیاز مردم شریف استان فراهم گردد.

  ۲۲۳۲۲۹قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی