اخبار طلا و سکه
 • تجزیه و تحلیل تکنیکال آینده طلا

  در این مطلب تجزیه و تحلیل کوتاهی از آینده قیمت طلا آمده است.
  تجزیه و تحلیل تکنیکال آینده طلا

  به گزارش سایت طلا،امروز طلا افت کرد اما به دلیل تعطیلی بانک ها این افت کم بود. صرف نظر از این، وقتی طلا فردا حجم بخورد، مناطق بسیار مهمی برای تحلیل وجود دارد.

  در حال حاضر قیمت طلا منطقه ارزش را رد کرده است. این همان نقطه نمودار است که بیشترین معامله در آنجا شده است(1730 دلار در هر اونس).

  در صورت عدم وجود منطقه پشتیبانی قرمز زیر قیمت فعلی، منطقه منتظر ماندن است. اگر این منطقه از بین برود، امکان منفی خوردن زیادی وجود دارد و ما باید به بازه های زمانی مناسب نگاه کنیم.


  در بالا، ترافیک زیادی وجود دارد. مهمترین پشتیبانی بعدی، 1755 دلار در هر اونس است. اگر این سطح شکسته شود، منطقه قرمز بالای قیمت نقطه بعدی تماس گاوها است.

  در حال حاضر، خرس ها همچنان مسئول هستند و سزوح پایین تر مورد توجه است.

  در ادامه انتشار آمارهای مثبت از اقتصاد آمریکا، میزان فرصت های شغلی ایجاد شده در ماه فوریه به بالاترین رقم دو سال گذشته رسیده، در حالی که تعداد استخدام ها نیز رشد داشته است. افزایش تعداد واکسینه شدگان سبب شده تا تقاضای داخلی در آمریکا تقویت شود و اعطای کمک های دولتی سبب بالا رفتن نیاز شرکت ها به نیروی کار بیشتر شود.

  صندوق بین المللی پول چشم انداز مثبت تری برای اقتصاد جهانی ترسیم و پیش بینی کرده که رشد اقتصاد جهان امسال به 6 درصد برسد.

  حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار طلا روز سه شنبه با 0.4 درصد کاهش نسبت به روز قبل از آن به 1029.04 تن رسید.

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی