اخبار قیمت ها
 • برگزاری نمایشگاه بهاره در استان تهران ممنوع است

  معاون استاندار تهران:

  تهران- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: برگزاری هر گونه نمایشگاه بهاره در استان تهران ممنوع است و در این خصوص به فرمانداران تاکیدات لازم انجام شده است.

  به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا گودرزی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران با بیان اینکه طبق مصوبه برگزاری هر گونه نمایشگاه بهاره ممنوع است، گفت: به فرمانداران در این زمینه تأکیدات لازم انجام شده تا نظارت کافی داشته باشند.

  وی همچنین از تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به شرایط خاص و پیچیده استان تهران خبر داد و گفت: از شهروندان می‌خواهم، از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند، تا مجدداً شاهد گسترش ابتلاء به ویروس کرونا نباشیم و سلامت جامعه حفظ شود.

  معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران افزود: تمام تلاش ما این است، که با مدیریت هوشمند، امورات مردم و جامعه آسیب کمتری از کرونا ببینند و در عین حال نیز این ویروس کنترل شود و در این مسیر نیازمند رعایت مردم هستیم، تا اجازه ندهیم، این ویروس که اکنون در شرایط کنترلی در جامعه قرار دارد، مجدداً اوج گرفته و وارد موج چهارم شویم.

  وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه بهداشت و درمان و کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا گفت: کنترل این ویروس و کاهش میزان مرگ و میرها نشان می‌دهد، که تلاش موفق و خوبی از سوی مدافعان سلامت در حال انجام است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی