اقتصاد کلان
 • افت ۲۷ هزار واحدی شاخص بورس در هفته دوم اسفند

  شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با ۲۷هزار و ۹۱۵واحد کاهش، معادل ۲.۳۲ درصد افت کرد.

  به گزارش پول نیوز، در هفته‌ای که گذشت طی ۵ روز معاملاتی تعداد ۲۱ میلیارد و ۵۴۲ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۵۱ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال در بیش از ۳ میلیون و ۴۳۰ هزار و ۴۵۰ دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۲.۴۶ درصد افت، ۰.۰۴ درصد رشد و ۳۵.۱۴ درصد کاهش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

  این درحالی است که تعداد ۲۶۶۳ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۷۰ هزار و ۹۰۲ میلیارد ریال نیز در هفته گذشته مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۲۵.۸۶ درصد افت و ۱.۹۵ درصد افزایش همراه شدند.

  این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۵ اسفندماه با ۲۷ هزار و ۹۱۵ واحد کاهش، معادل ۲.۳۲ درصد افت کرد و به رقم یک میلیون و ۱۷۷ هزار و ۹۱۷ واحد رسید و شاخص کل هموزن نیز با ۳ هزار و ۱۳۱ واحد کاهش، معادل ۰.۷۲ درصد افت کرد و رقم ۴۳۱ هزار و ۲۶۵ واحد را به نمایش گذاشت.

  شاخص بازار اول هم در این مدت با ۲۲ هزار و ۹۸۲ واحد افت به رقم ۸۶۲ هزار و ۲۱۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۴۷ هزار و ۶۴۳ واحد کاهش به عدد ۲ میلیون و ۳۸۱ هزار و ۳۳۰ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۲.۶۰ درصد افت و شاخص بازار دوم با ۱.۹۶ درصد کاهش همراه شدند.
   


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی