جهان
 • صهیونیست‌ها ۳۵ خانه متعلق به شهروندان فلسطینی را تخریب کردند

  طی ۲ هفته اخیر؛

  آخرین گزارش ها حاکی از آن است که رژیم صهیونیستی طی ۲ هفته اخیر ۳۵ خانه متعلق به فلسطینیان در اراضی اشغالی را تخریب کرده است.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، رژیم صهیونیستی در راستای گسترش شهرک سازی ها در اراضی اشغالی، طی هفته‌های گذشته تعداد زیادی از منازل متعلق به شهروندان فلسطینی را تخریب کرد.

  بر اساس این گزارش، آخرین اخبار حاکی از آن است که صهیونیست‌ها طی ۲ هفته اخیر به تخریب ۳۵ خانه متعلق به فلسطینیان، اقدام کردند. تخریب‌ها عمدتاً در کرانه باختری و قدس اشغالی انجام شده است.

  افزون بر این، رسانه‌های فلسطینی همچنین گزارش داده اند که رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۰۶ تا سال ۲۰۲۰ میلادی در مجموع نزدیک به ۲ هزار خانه متعلق به فلسطینیان را تنها در کرانه باختری تخریب کرده است.

  سیاست خصمانه تخریب منازل فلسطینیان در اراضی اشغالی با هدف گسترش شهرک سازی ها در این اراضی صورت می‌پذیرد. توسعه شهرک سازی ها در اراضی اشغالی فلسطینیان در حالی همچنان ادامه دارد که جامعه جهانی هیچ تلاشی برای متوقف ساختن این اقدام خصمانه و غیر قانونی صهیونیست‌ها انجام نمی‌دهد.

  علیرغم اینکه قطعنامه‌های بین المللی شهرک سازی ها را غیرقانونی معرفی کرده‌اند اما تاکنون هیچ اقدام عملی برای جلوگیری از احداث واحدهای جدید صهیونیست نشین صورت نگرفته است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی