جهان
 • معترضان به خیابان‌های ایروان آمدند

  ادامه نا آرامی ها در ارمنستان:

  خبرگزاری اسپوتنیک از ادامه اعتراضات علیه نیکول پاشینیان نخست وزیر این کشور خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، مخالفان «نیکول پاشینیان»، نخست وزیر ارمنستان امروز بار دیگر به خیابان‌های ایروان، پایتخت این کشور آمده و علیه مواضع نخست وزیر کشوران دست به تظاهرات زدند.

  لازم به ذکر است اعتراضات ارمنستان در اوایل فوریه در پاسخ به اقدام پاشینیان در اخراج چند مقام ارشد ارتش این کشور آغاز شده که از جمله مهمترین آنها می‌توان به «اونیک گاسپاریان» فرمانده ستاد کل و معاون وی «تیگران خاچاتریان» اشاره کرد.

  گفتنی است، در پی واکنش تمسخرآمیز معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارمنستان به گفته‌های جنجالی پاشینیان در مورد عدم موفقیت موشک‌های اسکندر روسیه در جریان مناقشه قره باغ، بحران سیاسی در ایروان بالا گرفت که در نهایت به اخراج گروهی از نیروهای مسلح ارمنستان انجامید و در مقابل، نیروهای مسلح ارمنستان در بیانیه‌ای خواستار استعفای پاشینیان شدند.

  در مقابل، نخست وزیر ارمنستان درخواست برای برکناری خود را تلاش برای کودتا خواند و از هواداران خود خواست تا به خیابان‌ها بیایند. از سوی دیگر، مخالفان دولت پاشینیان نیز با برپایی موانع و کمپ‌های چادری در نزدیکی پارلمان خواستار استعفای وی از سمت نخست وزیری شدند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی