اخبار قیمت ها
 •  ارزیابی وضعیت ویروس کرونا و اثرات احتمالی

  ویروس کرونا و صنایع شیمیایی

  تلاش برای ارزیابی تأثیر ویروس کرونا در صنایع شیمیایی در این زمان دشوار است.

  به گزارش ایسنا، بنابراعلام کانگورو، به نقل از ژو انلای، که گفته می شود (وقتی از او در مورد تأثیر انقلاب فرانسه سوال شد) پاسخ داد "برای گفتن خیلی زود" بسیار وسوسه انگیز خواهد بود. اما حداقل می توان در مورد عواقب واقعی و احتمالی صحبت کرد.

  اولین پاسخ اکثر شرکتهای شیمیایی و سایر شرکتها بسیار حمایت کننده بوده است. بسیاری اعانه های هنگفت اعم از نقدی و کالایی را اعلام کرده اند. برخی از شرکت های غربی از طریق دستورالعمل های پزشکی، راهنمایی در مورد پوشش بیمه، پشتیبانی روانی از کارمندان پشتیبانی می کنند.

  تعطیلات جشنواره بهار چین برای بیشتر کارگران تمدید شده، در حالی که برخی از شرکت ها به کارمندان خود اجازه داده اند، حتی برای مدت طولانی تری از خانه کار کنند.

  برخی از بخش های شیمیایی حتی در فروش رونق داشته اند - ضد عفونی کننده ها، موادی مانند PP برای تولید ماسک، ضدعفونی کننده، دستکش - این ممکن است فقط یک اثر کوتاه مدت باشد اما همچنین می تواند روند طولانی مدت بیشتری را برای فروش بیشتر تمیز کردن ایجاد کند محصولات تقاضا برای بسته بندی مواد نیز افزایش یافته است زیرا بسیاری از چینی ها سعی می کنند تا آنجا که ممکن است خانه را ترک کنند و در عوض به تحویل غذای بسته بندی شده در خانه اعتماد کنند.

  با این حال، بدیهی است که ادامه اقدامات پیشگیرانه فعلی مانند محدودیت های سفر برای مدت طولانی تری در صنایع شیمیایی تأثیر خواهد داشت. به ویژه فعالیت های تجاری که نیاز به جلسات حضوری دارند، آسیب خواهند دید.

  به عنوان مثال، نمایشگاه های ChinaPlas و مواد غذایی غذایی چین در مارس / آوریل قبلاً لغو شده اند. هرگونه تقاضای شیمیایی مرتبط با حمل و نقل نیز به دلیل محدودیت های سفر کاهش می یابد.

  تأثیر کلی بر صنایع شیمیایی چین در حال حاضر بیشتر به سرعت تسخیر ویروس بستگی دارد. دو هفته گذشته تأثیر بسیار کمی بر روی کل مواد شیمیایی و سایر تولیدات داشته است، زیرا در این دوره از جشنواره بهار، بیشتر شرکتها به هر حال تولید را متوقف می کنند. با این حال، این کارخانه ها اکنون بتدریج مجدداً شروع به تولید می کنند و اگر طی ۱-۲ ماه آینده این اتفاق نیفتد ، تأثیر آن بسیار جدی تر خواهد بود.

  نه تنها تولید مواد شیمیایی تحت تأثیر قرار می گیرد، بلکه تقاضا نیز کاهش می یابد. باز هم، محدودیت در حمل و نقل ممکن است مسئله را بدتر کند، هم با جلوگیری از واردات / صادرات و هم با محدود کردن سرویس دهی به مشتریان داخلی. با این حال، از جنبه مثبت، ممکن است مثال عفونت SARS در سال ۲۰۰۳ آموزنده باشد.

  بعداً، فروش ناچیز فروش ناشی از ویروس SARS در بعضی مناطق با جابجایی فروش بعداً جبران شد. در نتیجه، فروش سالانه مواد شیمیایی تحت تأثیر قرار نگرفت.

  البته یک چیز نیز واضح است. در سال ۲۰۰۳، چین کمتر از ۱۰ درصد از بازار جهانی مواد شیمیایی را تشکیل می داد در حالی که در سال ۲۰۱۸، این سهم ۳۶ درصد بود. بنابراین، هر اتفاقی که در صنایع شیمیایی چین رخ دهد تأثیر بسیار بیشتری بر مشتریان جهانی و تأمین کنندگان تولیدکنندگان مواد شیمیایی چینی خواهد داشت.

  شرکت کانگورو به عنوان تولید کننده و تامین کننده مواد شیمیایی، مواد پلیمری و مواد تصفیه آب پس از شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن این پاندمی در سراسر ایران بخشی از تولیدات خود را به ضد عفونی کننده ها اختصاص داد تا هموطنان عزیزمان بتوانند علاوه بر خرید مواد اولیه صنایع شیمیایی و پلیمری محصولات ضدعفونی کننده خود را نیز به راحتی از شرکت کانگورو خریداری کنند.

  برای ثبت سفارش خرید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

  ۰۲۱-۸۸۰۶۴۸۰۰

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی