اخبار طلا و سکه
 • روند نزولی قیمت سکه در بازار | جدیدترین نرخ طلا و سکه در ۱۶ اسفند ۹۹

  هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۰ میلیون و ۳۷۳ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به پنجشنبه گذشته حدود ۴۳۹ هزار تومان کاهش یافت.

  به گزارش همشهری آنلاین، اواخر هفته گذشته قیمت سکه وارد کانال ۱۰ میلیون تومانی شد و حالا کاهش قیمت آن در این کانال ادامه دارد.  گفتنی است قیمت دلار و اونس جهانی طلا که به طور مستقیم بر قیمت سکه در بازار تاثیر دارند، نیز کاهش یافته است.

  به این ترتیب هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در ساعت ۱۴  با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۷۳ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به پنجشنبه گذشته حدود ۴۳۹  هزار تومان کاهش یافت.

  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۱۴۷هزار تومان معامله شد که قیمت آن حدود ۳۵۰ هزار تومان کمتر از روز پنجشنبه بود.

  امروز نیم سکه بهار آزادی با قیمت شش میلیون و ۲۰۰هزار تومان و ربع سکه نیز با قیمت سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شدند که به ترتیب ۵۰ و ۲۰۰ هزار تومان نسبت به پنجشنبه گذشته کاهش قیمت داشتند. هر سکه یک گرمی نیز دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به پنجشنبه گذشته ۵۰ هزار تومان کاهش داشت.

  قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۱۹ هزار تومان رسید. امروز قیمت اونس جهانی نیز یک‌هزار و ۶۹۹ دلار بود.     
   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی