جهان
 • دعوت روسیه از آمریکا و طرفهای عضو برجام برای دیداری زودهنگام

  با هدف بازگشت واشنگتن به توافق هسته ای ایران؛

  نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین گفت که روسیه خواستار برگزاری هرچه زودتر یک دیدار برای بازگشت آمریکا به برجام و احیای تعهدات ایران ذیل این توافق است.

  به گزارش خبرگزاری مهر، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین روز جمعه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی روسیه ۲۴ از دعوت روسیه برای برگزاری هرچه زودتر دیداری جهت بازگشت آمریکا به برجام و احیای تعهدات ایران در چارچوب این توافق خبر داد.

  اولیانوف در این باره گفت: «همه ما از رویدادهایی که در جریان نشست‌های شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اتفاق افتاده، عبور کرده‌ایم و اکنون باید به امور واقعی پرداخت».

  به گفته اولیانوف، احتمالاً باید دیدار غیررسمی در بین اعضای کنونی برجام و آمریکا برگزار کرد تا اینکه گفت وگوها را آغاز کرد.

  نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با اشاره به لزوم برگزاری یک دیدار غیررسمی میان اعضای کنونی برجام و آمریکا گفت: «در واقع برگزاری این دیدار کاملاً امکانپذیر است اما باید برخی جزئیات را روشن کرد زیرا موضوع بویژه برای ایران بسیار مهم و حساس است».قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی