فناوری
 • سامسونگ و مسترکارت برای توسعه کارت اعتباری بیومتریک وارد همکاری شدند

  «سامسونگ الکترونیکس» و «مسترکارت» به منظور توسعه سامسونگ کارت مجهز به حسگر اثر انگشت بیومتریک همکاری استراتژیک جدیدی را آغاز کردند که به افزایش امنیت نقل و انتقال‌های مالی در درگاه‌های پرداخت کمک شایانی خواهد کرد.

  هنوز اطلاعات زیادی در مورد جزئیات فنی کارت بیومتریک سامسونگ در دست نیست،‌ اما به نظر می‌رسد رویکرد سامسونگ در توسعه این کارت بیومتریک مشابه رویکرد مسترکارت خواهد بود که برای اولین بار چند سال قبل به حسگر اثر انگشت مجهز شد. مسترکارت بیومتریک با فناوری تشخیص هویت بیومتریک، هویت دارنده کارت را تایید می‌کند.

  سامسونگ کارت بیومتریک با چیپست جدیدی توسعه یافته که توسط بخش چیپست این شرکت کره‌ای موسوم به «سامسونگ سیستم LSI» تولید می‌شود و در دستگاه‌های پوز یا درگاه‌های مسترکارت می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

  البته هنوز مشخص نیست که این کارت بیومتریک با پلتفرم سامسونگ پی سازگاری خواهد داشت یا خیر. انتظار می‌رود سامسونگ کارت مجهز به حسگر اثر انگشت به زودی در کره جنوبی معرفی شود. مطمئنا طی ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد کارت بیومتریک سامسونگ به اشتراک گذاشته خواهد شد.

  سامسونگ تایید کرده که اواخر سال جاری میلادی برای اولین بار کارت بیومتریک مجهز به حسگر اثر انگشت در کره جنوبی معرفی و به بهره‌ برداری خواهد رسید. هنوز مشخص نیست این کارت جدید هوشمند در سایر بازارها نیز مورد استفاده قرار گیرد یا خیر.

  سامسونگ ادعا می‌کند که حتی در کره جنوبی نیز عرضه کارت بیومتریک به صورت تدریجی انجام خواهد شد و در ابتدا در اختیار شرکت‌هایی با حجم بالای نقل و انتقال‌های بین ‌المللی قرار خواهد گرفت و سپس به تدریج سایر شرکت‌ها نیز می‌توانند از این امکان برای نقل و انتقال مالی استفاده کنند.

  «هانجو یون» معاون مدیرعامل سامسونگ معتقد است که این کارت بیومتریک نمونه‌ای از تلاش سامسونگ برای ارائه راهکارهای نوآورانه و ارائه خدمات مناسب به مخاطبان این شرکت است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی