جهان
 • تا زمانی که اشغالگران در عراق باشند «مقاومت» یک گزینه مشروع است

  دبیرکل «عصائب اهل الحق» عراق:

  دبیرکل جنبش «عصائب اهل الحق» عراق در سخنانی تأکید کرد: تا زمانی که اشغالگران در عراق حضور داشته باشند «مقاومت» یک گزینه مشروع خواهد بود.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، «شیخ قیس الخزعلی» دبیرکل جنبش «عصائب اهل الحق» عراق با اشاره به توطئه چینی‌های عربستان سعودی و امارات علیه این کشور، گفت: ریاض و ابوظبی برای پیاده سازی برنامه‌های سیاسی خود در عراق تلاش می‌کنند.

  بر اساس این گزارش، خزعلی همچنین با اشاره به تداوم حضور اشغالگران آمریکایی در خاک عراق، افزود: تجربه ثابت کرده است که رؤسای جمهور آمریکا چه دموکرات باشند و چه جمهوریخواه، مسیر متفاوتی را در پیش نمی‌گیرند. حملات اخیر به مواضع حشد شعبی این مسأله را بار دیگر ثابت کرد.

  دبیرکل عصائب اهل الحق عراق همچنین گفت: آمریکایی‌ها در عراق حضور پیدا می‌کنند تا منافع و مصالح رژیم صهیونیستی را تأمین کنند. آنها به دنبال تحقق صلح و ثبات در عراق نیستند. تا زمانی که اشغالگران در خاک عراق هستند، گزینه «مقاومت» یک گزینه مشروع خواهد بود.

  خزعلی با بیان اینکه حمله به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق یک اقدام مشروع است، گفت: آمریکایی‌ها به راحتی مواضع مقاومت عراق را هدف قرار می‌دهند و طبیعی است که پاسخ جنایت‌هایشان را دریافت کنند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی