جهان
 • گانتس: مستقل از جامعه جهانی درباره ایران اقدام می‌کنیم

  فارس نوشت: «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه از تصمیم تروئیکای اروپایی برای صرف‌نظر کردن از پیش‌نویس قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انتقاد کرد.

  گانتس در مصاحبه با شبکه «فاکس‌نیوز» مدعی شد اگر جامعه جهانی مانع دستیابی ایران به توانمندی ساخت سلاح اتمی نشود، اسرائیل به‌صورت مستقل برای متوقف کردن ایران عمل می‌کند.

  وی ضمن تکرار ادعاهای بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: «اگر جهان قبل [از ما] آنها را متوقف کرد، بسیار خوب است. اما اگر این اتفاق نیفتاد، ما باید مستقل عمل کرده و لازم است خودمان از خودمان محافظت کنیم».

  به نوشته وبگاه فاکس‌نیوز، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اذعان به اینکه جنبش مقاومت حزب‌الله لبنان دارای مقادیر قابل توجهی موشک و راکت است که با آنها می‌تواند تمام مواضع اسرائیل را هدف قرار دهد، تهدید کرد که تل‌آویو با تداوم حمله به سوریه مانع رسیدن تسلیحات به لبنان خواهد شد.

  گانتس در خصوص تمایل دولت آمریکا به ریاست «جو بایدن» برای بازگشت به توافق هسته‌ای ایران، خواستار پرداخته شدن به موضوع گروه‌های حامی ایران در هرگونه توافق آتی با تهران شد و گفت: «سیاست آمریکا باید سیاست  آمریکا باشد و سیاست اسرائیل نیز سیاست اسرائیل باقی می‌ماند».

  311311قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی