اخبار بانک و بیمه
 • سرمایه‌گذاری روسیه در بخش انرژی عراق از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفت

  الکساندر نواک از گسترش همکاری بخش انرژی با عراق خبر داد و اعلام کرد سرمایه‌گذاری روسیه در بخش انرژی عراق از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفته است. 

  به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، معاون نخست‌وزیر روسیه و وزیر انرژی سابق این کشور، الکساندر نواک از گسترش همکاری بخش انرژی با عراق خبر داد و اعلام کرد سرمایه‌گذاری روسیه در بخش انرژی عراق از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفته است.

  نواک دیروز با وزیر نفت عراق، احسان عبدالجبار، دیدار کرد تا در زمینه چشم‌انداز پروژه‌های نفت و گاز دو کشور و همچنین وضعیت بازار نفت جهانی مذاکره کند.

  او به همکاری پرثمر بین روسیه و عراق در بخش نفت اشاره کرد و گفت: علی‌رغم تأثیر منفی پاندمی کرونا بر بازار نفت جهان و محدودیت‌های موجود، تعامل بسیار فعالی بین دو کشور وجود دارد.

  او ادامه داد: شرکت‌های ما در چندین پروژه در عراق حضور فعال دارند و تا به امروز مجموع سرمایه‌گذاری روسیه در بخش نفت گاز عراق از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفته است.

  از سوی دیگر یوری فدروف، معاون اول انجمن سیاست‌گذاری اقتصادی روسیه، گفت: شرکت‌های روسی در نظر دارند تا ۲۰ میلیارد دلار در پروژه‌های نفتی عراق سرمایه‌گذاری کنند.

  ذخایر ثابت شده نفت عراق ۱۴۵ میلیارد بشکه برآورد شده و ذخایر گاز آن ۳.۷ تریلیون متر مکعب تخمین زده شده است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی