جهان
 • «نتانیاهو» با معاون «بایدن» تلفنی گفتگو کرد

  بامداد جمعه انجام شد؛

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی و معاون رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در گفتگویی تلفنی بر تقویت همکاری اطلاعاتی دو طرف تأکید کردند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بامداد جمعه (به وقت تهران) با انتشار خبری در توئیتر اعلام کرد که با «کامالا هریس» معاون رئیس جمهور آمریکا تلفنی گفتگو کرده است.

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیام توئیتری خود نوشت که هریس در این گفتگوی تلفنی مخالفت دولت آمریکا با تصمیم دادگاه بین‌المللی لاهه برای رسیدگی به پرونده جنایات جنگی تل‌آویو را اعلام کرده است.

  نتانیاهو همچنین گفت که در گفتگو با معاون رئیس جمهور آمریکا، این مقام کاخ سفید به او گفته است که روند تقویت همکاری اطلاعاتی واشنگتن- تل آویو ادامه خواهد یافت.

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پایان به موافقت دو طرف برای تشکیل یک تیم مشترک جهت تقویت همکاری در مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.

  گفتنی است که دادستان دیوان کیفری بین المللی رسماً تحقیق درباره وقوع جنایت جنگی در فلسطین را آغاز می‌کند.

  به گزارش شبکه دویچه‌وله، «فاتو بنسوده» دادستان دیوان بین‌المللی کیفری (ICC) در بیانیه‌ای آغاز تحقیق در مورد وقوع جنایات جنگی در فلسطین اشغالی را به طور رسمی اعلام کرد.

  وی در ادامه وعده داد که تحقیقات مذکور «مستقل، بی‌طرف و شفاف» باشد.

  گفتنی است که دیوان بین‌المللی کیفری مستقر در شهر لاهه هلند در رأی‌گیری ماه فوریه به صلاحیت خود برای رسیدگی به پرونده اراضی اشغالی فلسطین رأی داد؛ اقدامی که زمینه را برای انجام تحقیقات احتمالی در این اراضی اشغالی مهیا می‌کند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی