اخبار مسکن و عمران
 • ۲۰ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان افتتاح شد

  با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

  بندرعباس - مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بهره برداری از ۲۰ طرح دریایی و بندری به ارزش ۳ هزار ۳۵۶ میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

  دریافت 25 MB

  به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا محمدی کرجی ران عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: بهره برداری از پایانه لجستیک کالا و کانتینر و مخازن نگهداری فرآورده های نفتی از جمله پروژه‌های بود که با حضور وزیر راه و مدیران ارشد کشوری و استانی به بهره برداری رسید.

  وی عنوان کرد: تعمیرات اساسی خط ۵ ریلی بندر شهید رجایی، بهره برداری از پروژه دیسپاچینگ برق مجتمع بندری شهید رجایی، پایانه ترانزیتی و صادراتی و پایانه کالای خطرناک از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی بود.

  مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان افزود: همچنین مرکز ارائه خدمات اداری و خدماتی، کانال هدایت آبهای سطحی ورودی شرقی و سامانه مانیتورینگ دوربین‌های مدار بسته یگان حفاظت از دیگر طرح هایی بود که با حضور وزیر راه و شهرسازی راه اندازی، افتتاح و بهره برداری شد.

  محمدی کرجی ران، بهره برداری از چندین فروند اسکله گردشگری در بنادر و جزایر استان و همچنین بهره برداری از یک دستگاه x-ray در جزیره ابوموسی را بخش دیگری از این طرح‌ها عنوان کرد.

  مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، مجموع ۲۰ پروژه دریایی و بندری را به ارزش ۳ هزار ۳۵۶ میلیارد ریال با اشتغال زایی یک هزار و ۴۳ نفر اعلام کرد که عصر پنج شنبه به شکل تجمیع شده در بندر شهید رجایی مورد بهره برداری قرار گرفت.

  به گفته مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان وزیر راه و شهرسازی در این سفر از فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی و همچنین سه پست اسکله نفتی در حال احداث این بندر بازدید کرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی