اخبار مسکن و عمران
 • متقاضیان حذف‌شده مسکن مهر استان البرز ساماندهی می‌شوند

  عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به حذف برخی متقاضیان مسکن مهر استان البرز گفت: ‌افراد واجد شرایط در همان سایت‌های مسکن مهر ساماندهی می‌شوند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، فردین شاکری عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، اظهار کرد: در استان البرز هیچ پروژه با مشکل حقوقی و زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی وجود ندارد و تمامی پروژه‌های استان تا پایان دولت به متقاضیان تحویل می‌شود.

  وی با بیان این‌که ۷ پروژه مسکن مهر شهرک ابریشم و ۵ پروژه شهرک ماهدشت باقی مانده است، ادامه داد: این پروژه‌ها در مراحل پایانی کار قرار دارند و عموماً بحث انشعاب آب و برق آنها باقی مانده است. با پیگیری‌های سازمان ملی زمین و مسکن و اداره‌کل راه و شهرسازی استان البرز به‌زودی این موانع نیز برطرف خواهد شد.

  وی یادآور شد: از مجموع ۳۴ هزار واحد مسکن مهر استان البرز، ۲۰ هزار واحد پروژه‌های دولتی است که از این تعداد تاکنون تعداد ۱۸ هزار واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.

  عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن همچنین گفت: مشکل متقاضیانی که از سامانه حذف شده بودند بررسی و مقرر شد افراد واجد شرایطی که نسبت به پرداخت کل تعهدات خود اقدام کرده‌اند در همان سایت‌ها ساماندهی جانمایی شوند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی