تجارت
 • تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن برای صادرات محصولات به اروپا

  گواهینامه CE Marking ذوب آهن اصفهان به منظور امکان دسترسی به بازار کشورهای عضو اتحادیه اروپا و صدور محصولات به این کشورها برای هفتمین سال متوالی تمدید شد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ذوب آهن اصفهان، سیدحسین دیباجی مدیر کیفیت فراگیر شرکت ضمن اعلام خبر فوق گفت : ممیزی سالیانه گواهینامه نشان CE توسط سرممیز مؤسسه ICDQ اسپانیا ، طی دو روز بدون اعلام عدم انطباق عمده با موفقیت انجام شد .

  با توجه به شرایط ویژه ناشی از بحران شیوع کرونا این ممیزی با استفاده از بستر اینترنت و به صورت از راه دور (Remote audit) صورت پذیرفت .

  وی افزود : مهمترین هدف نشان CE حصول اطمینان مصرف کنندگان اروپایی نسبت به انطباق محصولات با الزامات مربوطه می‌باشد و دریافت این گواهینامه برای تولید کنندگان محصولات به معنی گواهی امکان عرضه محصولات مورد نظر به اتحادیه اروپا خواهد بود و الصاق این نشان بر کلیه محصولات وارداتی به اتحادیه اروپا الزامی می‌باشد .

  دیباجی از معاون برنامه ریزی و توسعه و کلیه مدیریت‌هایی که در انجام موفقیت آمیز این ممیزی همکاری داشتند، خصوصاً مدیریت‌های آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماسیون و ارتباطات، امور فنی و برنامه ریزی تولید، بازاریابی و صادرات، مهندسی فروش و توسعه بازار، نسوز، بازاریابی و فروش داخلی و فن آوری اطلاعات تشکر و قدردانی کرد.

  در این ارتباط محسن شهسواری سرپرست تضمین کیفیت ذوب آهن گفت: صدور محصولات تولیدی این شرکت به اتحادیه اروپا منوط به انطباق این محصولات با استاندارد EN۱۰۰۲۵ می‌باشد که در این راستا شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به منظور امکان دستیابی به این بازار نسبت به اخذ این نشان اقدام و مجوز ورود به بازارهای اروپایی را به دست آورد . در واقع نشان CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل‌های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می‌دهد . به عبارت دیگر ، داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی