تجارت
 • ارائه ایده‌های نوین دانشجویان با برگزاری جشنواره‌های کسب و کار

  لواسانی مطرح کرد؛

  ایران اکونومیست-دبیر جشنواره ایده‌های کسب و کار دانشگاه خوارزمی گفـت: هدف از برگزاری جشنواره‌های کسب و کار ارائه ایده‌های نوین دانشجویان است.

  حسین حسینی لواسانی دبیر جشنواره ایده‌های کسب و کار دانشگاه خوارزمی  اظهار کرد: جشنواره کسب و کار‌های ارزان جهت حمایت مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری است.

  او افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه برای دانشجویان و افراد دیگر است تا بتوانند ایده‌های خود را برای شروع یک کسب و کار با اندک هزینه داشته باشند.

  لواسانی با بیان اینکه جشنواره کسب و کار‌های ارزان دانشگاه خوارزمی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، تاکید کرد: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و بعد از بارگذاری فرم‌های مربوطه می‌توانند درجشنواره وارد شوند تا ازطریق داوران مورد ارزیابی قرار بگیرند و در آخر به آن‌ها امتیاز داده شود.

  دبیر جشنواره ایده‌های کسب و کار دانشگاه خوارزمی ادامه داد: برای تیم‌های انتخابی دوره‌های جشنواره آموزش‌های مقدماتی برگزار می‌شود تا بتوانند ایده‌های خود را اصلاح کرده و آن‌ها را بهبود ببخشند تا در نهایت روز پایانی جشنواره ایده‌های برتر انتخاب شوند.

  لواسانی ادامه داد: این جشنواره در سطح ملی برای تمامی موسسات، پارک هایعلم و فناوری و دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود و افراد غیر آکادمیک هم می‌توانند در آن شرکت کنند.

  او درباره جزئیات جشنواره ایده‌های کسب و کار برای کشور گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه در میان دانشجویان است تا با هزینه اندک یا به اصطلاح پول جیبی خود کسب درآمد کنند و ایده‌های موفق این جشنواره در دنیا مطرح شده و ما به علت آشنایی دانشجویان ایرانی با این موضوع اقدام به برگزاری جشنواره ایده‌های کسب و کار کرده ایم و وبینار‌های آموزشی در طول جشنواره برای آشنایی با کسب و کار‌های جدید برای همه افراد برگزار می‌شود.

  لواسانی اضافه کرد: فرق این جشنواره با جشنواره‌های دیگر در این است که یک فرآیند آموزشی برای تمامی دانشجویان کشور به منظور ارائه ایده‌های نوین و برتر و نحوه به کارگیری آن‌ها در خصوص کسب درآمد است.

  باشگاه خبرنگاران جوانقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی