اخبار طلا و سکه
 • آغاز روند افزایشی قیمت سکه و دلار، سکه تا کجا صعود خواهد کرد؟

  همراه با کمرنگ شدن اخبار مثبت برجامی قیمت دلار برای بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته و توانست وارد کانال 25 هزار تومان شود. همراه با افزایش قیمت دلار، سکه و طلا نیز افزایش یافتند.

  آغاز روند افزایشی قیمت سکه و دلار، سکه تا کجا صعود خواهد کرد؟


  همراه با کمرنگ شدن اخبار مثبت برجامی قیمت دلار برای بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته و توانست وارد کانال 25 هزار تومان شود. همراه با افزایش قیمت دلار، سکه و طلا نیز افزایش یافتند.

  حسین دهقان مشاور رهبری در گفتگو با فرانس ۲۴ میگوید این گلایه به اروپا وارد است که با خروج آمریکا از برجام، هیچ اقدام عملی جدی انجام نداد؛ اگر آمریکا همه تحریم ها علیه ایران را بردارد ایران هم به تعهدات برجام باز خواهد گشت.

  دلار

  با سایه برجامی بر روی دلار، امروز نوسان گیران از فاند های مختلفی استفاده کرده و تلاش کردند که دلار را طبق ریت درهم افزایش داده و درمحدوده بالای 25 هزار تومان قرار دهند.

  گران شدن 400 تومانی نرخ صرافی های منتخب و کلوز در 24600، دلار بازار را به محدوده 24750 تا 25150 تومان کشاند که در نتیجه آن معاملات پشت خطی دیشب می تواند اثر زیادی در معالمات صبح امروز داشته باشد.

  سکه

  بانک مرکزی کانادا مي گويد برای مدت قابل توجهی، نیاز به محرک پولی ( پمپاژ نقدینگی) خواهد بود و رهبر دموکراتها در سنا هم تاکید کرد بسته حمایتی بایدن تا قبل از 24 اسفند 99 تصویب خواهد شد.

  با این اخبار موثر بر اونس، در روز گذشته آمار های اقتصادی در مجموع اونس را اندکی کاهش داد ولی در کانال 1800 دلار ماند تا سکه تهران با دلار 24750 تا 25150 تومان وارد کانال 11300 تومان گردد.

  طلا

  حباب مثبت 800 هزار تومانی برای کانال 11300 سکه دارای توجیه هست. اینکه سکه توانست از خط قرمز 11200 عبور کند یعنی اینکه موقتا روند سکه در حال دور شدن از مرز نزولی 10800 می باشد.

  انس طلا امروز آمار فروش خانه های جدید آمریکا را پیش روی خود دارد که می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت آن بگذارد. اگر انس افزایشی شده و قیمت آن افزایش یابد، می تواند تاثیر مثبتی بر روی طلای ایران داشته باشد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی