فناوری
  • تقدیر جشنواره خیرین مدرسه‌ساز از ایرانسل

    به گزارش اقتصادآنلاین، این دوره از جشنواره، عصر سه‌شنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ با حضور  اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهوری، علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش،  معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانوادۀ رییس‌جمهوری و  محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در سالن حجاب برگزار شد.

    در این مراسم، که با توجه به شرایط کرونایی، با حفظ فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی، تعداد کمی از خیّران به صورت حضوری و بیش از ۱۰۰۰ نفر از خیّران مدرسه‌ساز به صورت آنلاین حضور داشتند؛ از ایرانسل برای کمک به امر مقدس مدرسه‌سازی، با اهدای لوح، تقدیر شد.

    ایرانسل، به‌خصوص طی دو سال گذشته، در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی، توجه ویژه‌ای به ساخت و تجهیز مدارس در سراسر ایران کرده است.

    از جمله اقدامات ایرانسل در این زمینه، می‌توان به اجرای طرح «مدارس درخشان» با هدف تجهیز مدارس مناطق محروم به امکانات رایانه‌ای و شبکۀ اینترنت، احداث و بازسازی چندین مدرسه در مناطق آسیب‌دیده از سیل فروردین ۱۳۹۸ در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان و امضای تفاهم‌نامه همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و همکاری با این سازمان در طرح‌های مدرسه‌سازی، به خصوص در پویش «آجر به آجر» و تسهیل مشارکت عمومی مردم در مدرسه‌سازی از طریق کد #۲۴* در شبکه ایرانسل، اشاره کرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی