فناوری
 • معرفی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 برای کنسول های نسل ۹

  بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 با رزولوشن بهتر و فریم‌ریت بالاتر برای ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.
  معرفی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 برای کنسول های نسل ۹

  اگر نسخه‌ی فیزیکی بازی را در اختیار دارید، فقط روی پلتفرم پلی استیشن می‌توانید با پرداخت ۱۰ دلار نسخه‌ی نسل ۹ را بگیرید و روی ایکس باکس سری ایکس/اس مجبور به خرید مجدد بازی هستید

  بدون شک بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2، محصول استودیو Vicarious Visions را باید یکی از بهترین ریمسترهای دنیای بازی‌های ویدیویی در چند سال اخیر دانست. اثری که با وفاداری به محصول اصلی توانست طرفداران قدیمی را راضی نگه دارد و در عین حال برخی از گیمرها را برای نخستین بار مشغول تجربه‌ی سری بازی Tony Hawk's Pro Skater کند. زومجی در بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 به قلم نادر امرایی به آن نمره‌ی بسیار عالی ۹ از ۱۰ را داد و از این ساخته‌ی منتشر شده توسط اکتیویژن به‌عنوان «یکی از الماس‌های نسل هشتم بازی‌های ویدیویی» یاد کرد.

  بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 روی هر دو کنسول پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس به دو حالت اجرا می‌شود؛ رزولوشن 1080P و فریم‌ریت ۱۲۰ یا رزولوشن 4K واقعی و فریم‌ریت ۶۰. بازی روی کنسول ایکس باکس سری اس با فریم‌ریت ۶۰ و رزولوشن 1440P اجرا می‌شود که البته با آپ‌اسکیل به 4K می‌رسد. همچنین سازندگان قول داده‌اند که نسخه‌ی نسل ۹ تجربه‌ی صوتی بهتری را ارائه دهد. نسخه‌ی نسل ۹ بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 در تاریخ ۲۶ مارس (۶ فروردین) عرضه می‌شود. راستی دارندگان کنسول نینتندو سوییچ هم در اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 را دریافت خواهند کرد.

  یگ اسکیتر در بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

  سایه‌های پویا و واضح‌تر، بازتاب بهتر نور و تکسچرهای باکیفیت‌تر از مواردی هستند که در نسخه‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 بازی به چشم می‌خورند. این وسط افرادی که نسخه‌ی عادی بازی را در اختیار دارند، برای دریافت نسخه‌ی نسل ۹ باید ۱۰ دلار هزینه پرداخت کنند و آن‌هایی که نسخه‌ی دیلاکس را خریده‌اند، بدون نیاز به پرداخت پول موفق به دریافت آپدیت نسخه‌ی نسل ۹ می‌شوند. البته اگر نسخه‌ی عادی را دارید و به سراغ پرداخت ۱۰ دلار می‌روید، باید بدانید که با انجام این کار تمام آیتم‌های خاص حاضر در نسخه‌ی دیلاکس را هم دریافت می‌کنید. نکته‌ی آخر هم آن است که Saveهای بازیکن در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به ترتیب قابل انتقال به نسخه‌ی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس بازی هستند.
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی