فناوری
 • فروش فوق العاده بازی NieR: Automata

  حساب کاربری ژاپنی NieR: Automata در توییتر اعلام کرده که فروش این بازی از مرز ۵.۵ میلیون نسخه عبور کرده است.
  فروش فوق العاده بازی NieR: Automata

  تا قبل از عرضه بازی NieR: Automata، مجموعه NieR مجموعه کمتر شناخته شده‌ای بود و مخاطبان خاص خود را داشت. این در حالی است که با عرضه نسخه Automata، محبوبیت بالایی پیدا کرد و بازیکنان متعددی به سمت این مجموعه کشیده شدند. 

  مدتی پیش بود که اعلام شد بازی NieR: Automata تا پایان دسامبر ۲۰۲۰، توانسته است فروش خود را از مرز پنج میلیون نسخه عبور دهد و حال جدیدترین نسخه از مجموعه NieR به فروش جدیدی دست پیدا کرده است. حساب کاربری ژاپن NieR: Automata در توییتر اعلام کرده که مجموع تمامی نسخه‌های ارسالی آن به جهان و همچنین فروش نسخه‌های دیجیتالی بازی با یکدیگر از مرز ۵.۵ میلیون نسخه عبور کرده است. ازاین‌رو بازی ذکر شده در کمتر از سه ماه توانسته است ۵۰۰ هزار نسخه فروش داشته باشد.

  بااین‌حال، اسکوئر انیکس (Square Enix)، ناشر مجموعه NieR، کمتر از یک هفته پیش بازی موبایل NieR: Re[in]carnation را برای کاربران ژاپنی عرضه کرد که تابه‌امروز بیش از سه میلیون بار دانلود شده است. همچنین  ریمستر بازی NieR: Replicant هم در تاریخ سه اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۱۳ آوریل ۲۰۲۱) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی