جهان
 • تاکید پوتین بر آمادگی نیروهای مسلح روسیه برای مقابله با چالش‌ها

  رئیس جمهوری روسیه در اظهاراتی ضمن تحسین قابلیتهای رزمی نیروهای مسلح کشورش، از همه نظامیان ارتش روسیه به خاطر اجرای شایسته وظایف نظامی شان تشکر کرد.
  تاکید پوتین بر آمادگی نیروهای مسلح روسیه برای مقابله با چالش‌ها

  به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه همچنین به طور ویژه از کهنه سربازان کشورش قدردانی کرده و آنها را "نسلی بزرگ که به ما و نوادگانشان چطور پیروز شدن و تسلیم نشدن را یاد دادند" توصیف کرد. او همچنین متذکر شد که به لطف "دلاوری از بین نرفتنی" روسیه، سنتهای وطن پرستی در این کشور "بسیار قدرتمند" هستند.

  پوتین در پیام تبریکش به مناسبت روز مدافع سرزمین پدری از شبکه تلویزیونی راشا-۲۴ گفت: جهان مدرن نیازمند هوشیاری و آمادگی مداوم برای پاسخ به دشوارترین چالش ها، عمل به شکل شایسته، قاطع و موثر است. ارتش و نیروی دریایی ما می دانند چطور این کار را کنند. ما به قابلیتهای رزمی، آموزشها، برخورداری بی نقص آنها از دانش مدرن و جدیدترین تسلیحات آنها افتخار می کنیم.

  پوتین تاکید کرد، یکی از مدارک نشان دهنده اقتدار فزاینده نیروهای مسلح روسیه علاقه بیشتر نسل جوان به خدمت نظامی است. او بیان کرد: من به شما این مناسبت را که سمبل شجاعت و فداکاری برای سرزمین پدری است و با افتخار از سوی مردم ما جشن گرفته میشود و با احترام برای همه مدافعان سرزمین، برای همه محافظان امروز مرزهای روسیه، تبریک می گویم.

  روز مدافع سرزمین پدری نخستین بار در ۲۳ فوریه به عنوان سالگرد تشکیل ارتش سرخ گرامی داشته شد. تا سال ۱۹۹۳ نام آن روز ارتش و نیروی دریایی سرخ بود.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی