اخبار طلا و سکه
 • طلا ۱۳.۵ دلار گران شد

  با متمایل شدن دوباره سرمایه گذاران به طلا به عنوان پشتوانه‌ای در برابر و نادیده گرفتن سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا، قیمت طلا در معاملات امروز افزایش یافت.
  طلا ۱۳.۵ دلار گران شد

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، با متمایل شدن دوباره سرمایه گذاران به طلا به عنوان پشتوانه‌ای در برابر و نادیده گرفتن سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا، قیمت طلا در معاملات امروز افزایش یافت.

  به گزارش رویترز، هر اونس طلا با ۱۳.۵۲ دلار افزایش ۱۷۹۷.۷۷ دلار فروخته شد. قیمت طلا در معاملات روز جمعه به ۱۷۵۹.۲۹ دلار در هر اونس کاهش یافته بود که کمترین میزان از دوم جولای به شمار می‌رود.

  پیتر فرتیج، تحلیلگر بازار گفت: «بازار با چشم انداز تورم بازی می‌کند و قیمت طلا به عنوان پشتوانه ایی در مقابل آن افزایش یافته است.»

  «با این حال، افزایش سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا برای طلا منفی است و حتی بر ارزش دلار هم می‌افزاید و این امر باعث شد تا مانع از تقویت بیشتر فلز زرد شود.»

  به دنبال تقویت گمانه زنی‌ها در مورد رشد اقتصادی سریع تر، ارزش دلار در ساعات اولیه معاملات بازار‌های جهانی افزایش یافت.

  از آنجاییکه انتظار می‌رود بسته کمک مالی ۱.۹ تریلیون دلاری آمریکا تا پایان هفته تصویب شود و ترمیم اقتصادی به دنبال داشته باشد، اما افزایش تورم به دنبال خواهد داشت.

  در عین حال، سرمایه گذاران منتظر جلسه پاسخگویی جرم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد گزارش پولی شه ماهه در برابر کنگره در روز آینده هستند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی