اخبار اقتصادی
 • دانلود قسمت چهارم سریال ملکه گدایان

  حسین سهیلی زاده کارگردان باسابقه تلویزیون و سینما که ساخت اثر موفقی چون سریال مانکن را در کارنامه‌ی خود دارد این بار سراغ یک سوژه ی جدید در عرصه ی شبکه نمایش خانگی رفته وسکانس هایی از این سریال در شهر استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است.

  حسین سهیلی زاده کارگردان باسابقه تلویزیون و سینما که ساخت اثر موفقی چون سریال مانکن را در کارنامه‌ی خود دارد این بار سراغ یک سوژه ی جدید در عرصه ی شبکه نمایش خانگی رفته وسکانس هایی از این سریال در شهر استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است.

  ایلنا؛ قسمت چهارم سریال ملکه گدایان توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع می شود.این سریالبه کارگردانی حسین سهیلی زاده، نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی محصول سال ۱۳۹۹ در شبکه نمایش خانگی است. ملکه گدایان هر چهارشنبه توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع می شود.

  حسین سهیلی زاده کارگردان باسابقه تلویزیون و سینما که ساخت اثر موفقی چون سریال مانکن را در کارنامه‌ی خود دارد این بار سراغ یک سوژه ی جدید در عرصه ی شبکه نمایش خانگی رفته وسکانس هایی از این سریال در شهر استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است. در خلاصه ی داستان سریال ملکه گدایان آمده است: امروزِ تو، می تونه فردای من باشه ... هیچکس از سرنوشت خبر نداره.... حتی شما...

  باران کوثری در ملکه گدایان اولین بازی در سریال شبکه نمایش خانگی را تجربه می‌کند. فرزاد فرزین که تاکنون تجربه ی موفق بازی در سریال مانکن را داشته برای دومین بار با حسین سهیلی زاده در این پروژه همکاری می کند. رویا نونهالی، پانته آ بهرام، محمدرضا غفاری، آرمان درویش، رضا بهبودی، الهام کردا، سولماز غنی، یسنا میرطهماسب، بهشاد شریفیان، عرفان ناصری، شبنم قربانی، علی صلاحی، مریم سرمدی و نورا محقق از دیگر بازیگران سریال ملکه گدایان هستند.

  برای دانلود سریال ملکه گدایان با حجم نیم بها بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  دانلود قسمت چهارم سریال ملکه گدایان

  حلال دانلود چگونه کار می‌کند؟

  دانلود حلال، یعنی خرید قانونی محصولات سینمایی و موسیقایی، یعنی نه گفتن به دانلودهای غیرقانونی و غیررسمی که خسارت‌های زیان باری به تولیدکنندگان محصولات فرهنگی وارد می‌کند. شما می‌توانید به‌راحتی هر فیلم شبکه نمایش خانگی را در کیفیت‌های مختلف از سایت حلال دانلود جستجو کرده، انتخاب کنید و به‌صورت مستقیم از درگاه بانکی شرکت پخش‌کننده خریداری کنید. همچنین برای رد دین فیلم‌ها و سریال‌هایی که از سایت‌های غیررسمی و به‌اصطلاح رایگان دانلود کرده و تماشا کرده‌اید کافی است محصول موردنظر را در سایت حلال دانلود جستجو کرده و یک نسخه از آن خریداری کنید. تمامی هزینه‌ها مستقیماً از طریق درگاه بانکی شرکت پخش به حساب صاحب‌امتیاز محصولات واریز می‌شود.

  علاوه بر سریالملکه گدایان شما می‌توانید سریال‌های در حال توزیع شبکه نمایش خانگی نظیر سریالجدید خوب بد جلف، سریال سیاوش، سریال قورباغه، سریال شب های مافیا، برنامه همرفیق و همچنین فیلم‌های ناگهان درخت،سراسر شب، روزهای نارنجی و …رانیزدرسایت دانلود قانونی محصولات شبکه نمایش خانگی (حلال دانلود) به نشانی WWW.HALALDOWNLOAD.COM دانلود کنید.

   

   

   

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی